Chyba już wiemy, kiedy odbędzie się premiera Galaxy Note 10. W tym roku Samsung nas nie zaskoczy i Unpacked odbędzie się w sierpniu, a do tego po raz kolejny w Nowym Jorku. Czy warto czekać na Galaxy Note 10? Ja szczerze mówiąc nie widzę ku temu zbyt wielu powodów.
Spis treści
Samsung Galaxy Note 10 pojawia się w różnego rodzaju plotkach i przeciekach coraz częściej, więc dzień jego oficjalnej prezentacji musi zbliżać się wielkimi krokami. CNET twierdzi, że poznał dokładną datę tego wydarzenia.
Premiera Galaxy Note 10 ma się odbyć 7 sierpnia, czyli za 1,5 miesiąca. Co ciekawe, Samsung drugi rok z rzędu pokaże swojego flagowca w Barclays Center, czyli w hali sportowej zlokalizowanej na Brooklynie w Nowym Jorku.
Wszystko wskazuje na to, że Samsung szykuje co najmniej dwie wersje Galaxy Note 10. Podstawowy model ukrywa się pod nazwą kodową SM-N975 (Project D2), zaś smartfon określany nieoficjalnie jako Galaxy Note 10 Pro to SM-N976 (Project D2-X). Mówi się jeszcze, że Samsung pracuje nad innymi wariantami Galaxy Note 10, oznaczonymi jako SM-N970 i SM-N971 (Project D1), ale niewiele o nich wiadomo – być może jest to Galaxy Note 10e w dwóch wersjach.
Najważniejsze informacje o ich specyfikacjach znajdziecie w poniższym wpisie:
https://www.gsmmaniak.pl/1014836/samsung-galaxy-note-10-i-note-10-pro-dane-techniczne/
Jako użytkownik Galaxy Note 9 nie widzę zbyt wielu powodów, by nerwowo oczekiwać na premierę jego następcy.
Niby ramki będą węższe, ale kosztem dziurki w ekranie, której fanem nie jestem (jak i notcha). Wydajnościowo zmieni się niewiele, pojemność akumulatora nie wzrośnie jakoś specjalnie, a i nie słychać nic o powalających nowościach związanych z rysikiem. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze brak złącza jack 3,5 mm, które niezwykle cenię, o czym pisałem kiedyś na łamach gsmManiaKa.
Chyba jedyną rzeczą, która mogłaby mnie skusić, jest obiektyw szerokokątny, jednak przy spodziewanych cenach Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Pro, które mają startować z poziomu 1100-1200 dolarów, to zdecydowanie za mało.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Amazfit Active 2 nie tylko mocno staniał w promocji, ale dzięki aktualizacji stał się też…
Wygląda na to, że właściciele całkiem świeżego smartwatcha, jakim jest Amazfit Active 2, mogą mieć…
Testowy prototyp modelu Apple Watch 10 wyciekł właśnie do sieci. Wyposażono go w tajemnicze czujniki,…
Motorola edge 60 fusion zadebiutowała w Polsce jako mocna kandydatka do tytułu ulubionego telefonu Polaków.…
Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…
Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…