Apple Card, czyli karta kredytowa Apple zadebiutuje w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Tak wynika z najnowszego doniesienia Bloomberga, który podkreśla udział Goldman Sachs w zarządzaniu całą infrastrukturą.
Na ten moment możemy traktować rynkową premierę Apple Card jako ciekawostkę. Karta kredytowa powstająca przy współpracy z Goldman Sachs początkowo będzie dostępna jedynie dla użytkowników zamieszkujących Stany Zjednoczone. Niemniej, zastrzeżenie znaku Apple Card w innych regionach oznacza, że wspomniana usługa może zawitać niebawem również do Polski.
W myśl doniesienia Bloomberga Sadownicy oraz Goldman Sachs wprowadzą na rynek nową kartę kredytową, która, czego jestem pewny, będzie obiektem pożądania wielu fanów Apple. Sam z chęcią przytuliłbym ten kawałek tworzywa sztucznego z chipem, ale na ten moment nie będę mógł sobie na to pozwolić, o czym za moment.
Użytkownicy sprzętu Apple otrzymają możliwość wyrobienia wspomnianej karty już w pierwszej połowie sierpnia. Niestety, początkowo usługa będzie realizowana jedynie w USA. Nie powiem, żeby szczególnie zaskoczyła mnie decyzja giganta z Cupertino. To dość „świeży” temat i Apple może chcieć przetestować rozwiązanie na własnym podwórku. Firma czyni podobnie z wieloma innych przedsięwzięciami.
https://www.gsmmaniak.pl/1032324/wyniki-iphone-photography-awards-2019/
Nie martwiłbym się jednak specjalnie o przyszłą dostępność w naszym kraju, która jest w zasadzie pewnikiem. Barierą pozostaje niestety czas oczekiwania na jej rynkowy debiut w Polsce. Niemniej, kiedy tylko pojawi się możliwość, z pewnością wyrobię dla siebie Apple Card,, choćby w celach testowych. Skoro jesteśmy przy „wyrabianiu”, warto zatrzymać się na chwilę przy rzeczonej czynności…
Do przejścia przez proces niezbędna będzie aplikacja Wallet i iOS w wersji 12.4 lub kolejne wersje oprogramowania. To właśnie za pośrednictwem programu będziemy bowiem zarządzać Apple Card, przez co powinniśmy rozumieć przeglądanie historii transakcji, spłatę karty czy ważne informacje dotyczące płatności. Prostota to, mówiąc kolokwialnie, fajna rzecz, ale mnie w karcie kredytowej Apple kusi dodatkowy cashback. Klienci otrzymają 1 proc. zwrotu przy standardowym użyciu karty, 2 proc. przy transakcjach za pośrednictwem Apple Card oraz 3 proc. przy zakupie usług i produktów Apple.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Snapdragon 8 Elite w wersji z 7 rdzeniami ma posłużyć do przeniesienia smukłych flagowców i…
Legendarny RPG w odświeżonej wersji jest teraz do kupienia za grosze i to dosłownie. To…
Chcesz kupić smartfon do 2000 złotych, a najbardziej zależy Ci na jak najwyższej wydajności? Znam…
Samsung Galaxy S25 Slim miał być perłą w koronie tegorocznej linii flagowców. Okazuje się jednak,…
Masz do wydania nieco ponad 1000 złotych na telefon? Dorzuć 2 stówki do Xiaomi 13T…
Marzy Ci się telefon, który NIE BĘDZIE patelnią, a zaoferuje Ci topową specyfikację? W takim…