Samsung Galaxy Note 10 całkiem nieźle poradził sobie w testach baterii. Okazuje się, że „tylko” 3500 mAh pojemności wcale nie przekłada się na słaby czas pracy z dala od gniazdka.
Mniejszy model z tegorocznej linii Samsung Galaxy Note 10 dla wielu może wydawać się bezsensowny, ale gdybym miał kupić Note’a dla siebie, to właśnie na niego padłby mój wybór. Rozumiem jednak, że to właśnie bateria może budzić największe obawy. 3500 mAh nie wydaje się wystarczającą pojemnością dla takiego ekranu i podzespołów. Uspokajam – jest bardzo dobrze.
Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale uważam testy baterii przeprowadzane przez serwis GSMarena, są bardzo dobre i reprezentatywne. Znaczą dla mnie o wiele więcej, niż zwykłe wyniki syntetyczne i ufam im zdecydowaniem bardziej. Dlatego właśnie uważam, że można kupić Samsunga Galaxy Note 10 i zupełnie nie martwić się o czas pracy z dala od gniazdka.
Uzyskany wynik 92 godzin plasuje mniejszego z Note’ów tylko nieznacznie poniżej POCOPHONE F1, a nikt chyba nie powie, że akurat ten smartfon ma słabą baterię. Potwierdza to również nie tylko nasza recenzja tego modelu, ale również moje prywatne wrażenia z kilku miesięcy używania POCO F1. Nie można też narzekać na szybkość ładowania, bo do pełna naładujesz go w około 80 minut.
Samsung Galaxy Note 10 to w zasadzie pierwszy „Notatnik” od bardzo dawna, nad którego zakupem sam się zastanawiałem. Mając go w dłoni, poczułem, że spokojnie można obsłużyć go jedną dłonią w każdym scenariuszy. Sprawdziłem aparat i w zupełności mnie satysfakcjonował. Połączenie wydajnego Exynosa i 8 GB RAM to więcej, niż jestem w stanie wykorzystać.
Bałem się jedynie baterii i ceny. Cóż…teraz boję się jedynie ceny, bo wydanie co najmniej 4149 złotych na smartfona trochę przekracza mój rozsądek. Co wcale nie znaczy, że w najbliższej przyszłości nie skuszę się na niego w chwili słabości.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
OPPO K13 kusi użytkowników wielką baterią 7000 mAh i nowym Snapdragonem. Być może pod inną…
Huawei Mate XT znalazł już 400 tysięcy nabywców pomimo ustalonej na 11 tysięcy złotych ceny.…
Samsung Galaxy S26 Ultra miał szansę stać się pierwszym tradycyjnym flagowcem producenta z aparatem pod…
W sieci pojawiły się doniesienia o kolejnym powiększeniu baterii we flagowcach z Androidem. OnePlus, realme,…
Honor GT Pro to jeden z tanich flagowców, które o klienta walczą Snapdragonem 8 Elite,…
Kapitalna strategia turowa – Terraformers jest teraz do kupienia za śmieszne pieniądze za sprawą potężnego…