Kruger&Matz wprowadza do swojej oferty stylowy zegarek HYBRID, który łączy w sobie klasyczną formę z funkcjonalnością smartwatcha. Bez dwóch zdań warto się nim zainteresować.
Najnowszy Kruger&Matz HYBRID wydaje się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących zegarka o klasycznym wyglądzie z funkcjami mentorującymi aktywność fizyczną.
I zanim przejdziemy d jego funcjonalności dodam, że zegarek dostępny jest w oficjalnym sklepie Kruger&Matz i został wyceniony na 299 złotych.
Kruger&Matz HYBRID pracuje pod kontrolą systemu Linux i komunikuje się ze smartfonami za pośrednictwem Bluetooth 4.0. Zegarek jest kompatybilny z systemem Android w wersji co najmniej 4.4 KitKat lub nowszej, jak również z iOS 7 (lub jego nowsza wersja). Za sprawne działanie odpowiedzialny jest procesor Nordic.
Zegarek pozwala na otrzymywanie powiadomień o wiadomościach i połączeniach. Oczywiście nie zabrakło także monitora aktywności fizycznej, który zbiera informacje na temat spalonych kalorii i przebytego dystansu w ciągu całego dnia. Ponadto obecny jest tryb bieg, który rejestruje czas biegu oraz liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii i przebyty dystans. Jest nawet pulsometr.
Wszystkie informacje wyświetlane są na wyświetlaczu o przekątnej 0,49″ z panelem dotykowym. Z poziomu smartfona można analizować dane po zainstalowaniu aplikacji WearFit.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Tak wygląda cała seria Apple iPhone 17! Masz okazję sprawdzić design modeli iPhone 17, iPhone…
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…