Zazwyczaj niezniszczalny telefon nie jest nam potrzebny. Przecież nie rzucamy komórki na pole minowe (potem trzeba by po niego pójść), nie ciskamy nią o ścianę, ani nie jeździmy po niej samochodem. Ale gdybyśmy chcieli, to możemy te wszystkie rzeczy zrobić z telefonem Tetra TPad – on z naszych destrukcyjnych działań wyjdzie bez szwanku.
Urządzeniu nie zaszkodzą wstrząsy. Woda i kurz nie mają dostępu do jego wnętrza, dzięki wodo. A jest co chronić. Niezniszczalna obudowa osłania całkiem przyzwoity smartfon. TPad pracuje w oparciu o procesor Intel Xscale PXA163 400 MHz. Ma 64MB pamięci SDRAM i 64MB ROM. W urządzenie wbudowano naprawdę spory, jak na telefon, 4 calowy ekran dotykowy. 16MB pamięci wewnętrznej można powiększyć o 2GB dzięki kartom MicroSD.
Smartfon zawiera także odbiornik GPS i współpracuje z technologiami Ethernet i WLAN. Ma jednak jeden, zasadniczy minus – cenę. Żeby nabyć Tetra TPad trzeba wydać 2600$.
źródło:mobilewhack
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wygląda na to, że Nothing - a raczej CMF - ma jeszcze jakieś ciekawe karty…
1500 to bardzo mało na nowy smartfon w 2025 roku. Teraz możesz mieć za to…
Aktualizacja do OneUI 7 przejdzie do historii jako jeden z mniej udanych softów w historii.…
OnePlus Ace 5 Ultimate Edition to kolejna po OnePlusie 13s i OnePlusie 13T premiera chińskiego…
Klon legendarnego RTS – Tempest Rising jest obecnie do kupienia w niższej cenie niż na…
Sony Xperia 1 VII ujawnia kolejne szczegóły przed zaplanowaną na maj premierą. Poznaj cenę i…