007 w nowej części swoich przygód, czyli No time to die, będzie korzystał ze smartfona Nokii. Ze względu na przesuwanie premiery trzeba zmienić ekwipunek, a to powoduje kolejne obsuwy. Jest też dobra wiadomość, bo w końcu musi się z tym wiązać premiera Nokii 9.3 PureView. Albo i nie.
Twojej uwadze pewnie nie umknął fakt, że premiera filmu James Bond: No time to die została ponownie przesunięta – tym razem na jesień 2021 roku. Okazuje się, że przynajmniej częściowo jest za to odpowiedzialna współpraca z Nokią. Szpieg miał korzystać z ich najlepszego smartfona, ale coś poszło nie tak, bo w momencie kinowego debiutu telefon miałby już półtora roku na karku.
Serwis TheSun cytuje osobę z wnętrza przemysłu filmowego. Wypowiedź wyjaśnia, dlaczego kolejna część przygód agenta 007 została opóźniona. Kuriozum reklamy, zresztą zobacz sam (tłumaczenie własne, oryginał znajdziesz w źródle):
„…ale w momencie, w którym film ostatecznie trafi na ekrany, Daniel Craig i cała reszta obsady nosiłaby ze sobą urządzenia, które na rynku są od kilkunastu miesięcy. To kiepski interes dla producneta […]. Każdy duży producent branży technologiczne chce, by reklamujące jego produkty gwiazdy korzystały z możliwie najnowszych urządzeń, by pomóc promować i sprzedawać je pośród fanów […] Oznacza to, że niektórego sceny filmu będą musiały zostać zedytowane lub nakręcone jeszcze raz.”
Krótko mówiąc – Nokia nie zrobiła najlepszego interesu, przejmując zaszczyt wyposażania najbardziej znanego szpiega wszechczasów od Sony. Telefon, z którego korzysta Bond to na pewno nośne hasło reklamowe, ale w kontekście Nokii 8.3 5G raczej nie ma już sensu. Przypomnę, że ten telefon debiutował 19 marca 2020 roku.
Pozytywy? No cóż, można próbować ich szukać, a wśród nich może kryć się data premiery nowego flagowca fińskiego producenta. Film ma trafić do kin 8 października 2021 roku, a więc do tego terminu Nokia będzie musiała pokazać nowego przedstawiciela topowej półki. Przecież nie godzi się, żeby Bond korzystał z średniaka.
Główny kandydat? Oczywiście Nokia 9.3 Pureview, czyli flagowy model, który w przeciekach pojawia się regularnie – a później nic z tego nie wynika. Przy okazji akcji reklamowej powinniśmy dowiedzieć się o nim nieco więcej.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
HMD prezentuje swoje nowe słuchawki bezprzewodowe HMD Amped Buds. To, co je wyróżnia, to fakt,…
"Najtańszy smartfon z klapką" jest już dostępny globalnie! W najbliższym czasie nubia Flip 2 5G…
HMD ma w swojej ofercie nowości, które zachwycą fanów FC Barcelony. To specjalny klasyczny telefon…
Seria iQOO 15 zbliża się wielkimi krokami. Kolejne przecieki rzuciły nowe światło na kluczowe zmiany…
HONOR 400 Pro smartfonem marzeń? Nowoczesny Snapdragon 7 Gen 4 i ultra pojemna bateria 7800…
Myślisz, że Samsung Galaxy S25 Ultra to najlepszy smartfon do zdjęć? Testerzy rankingu DxOMark skutecznie…