>
Kategorie: Promocje

Kliencie Orange: oto jeden prosty trik, aby odebrać darmowe 100 GB

Orange po raz kolejny przychodzi z paczką darmowego internetu – tym razem to aż 100 GB! Kto może skorzystać z promocji?

100 GB w aplikacji Mój Orange

Jesiennie oferta Orange poszerza się – dziś operator zapowiedział kolejną promocję, w której do odebrania mamy darmowe gigabajty. Jak z niej skorzystać?

Oferta tym razem skierowana jest do nieco węższego grona klientów pomarańczowego operatora. Dotyczy ona bowiem tych, którzy nie korzystają jeszcze z aplikacji Mój Orange.

Aby zachęcić użytkowników do jej zainstalowania, Orange obdaruje ich darmowymi 100 gigabajtami internetu. Jedynym warunkiem jest właśnie zarejestrowanie się w apce „Mój Orange”.

Po rejestracji na Twoje konto trafi 100 GB do wykorzystania przez kolejne 31 dni. Z akcji skorzystają klienci ofert Orange Yes, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu i Zetafon.

Co warto również wiedzieć – bonus w postaci gigabajtów trafia na dane konto, a nie numer. Oznacza to więc, że jeśli na swoim koncie Orange posiadasz więcej niż jeden numer, to każdy z nich otrzyma paczkę 100 GB w prezencie.

Orange chwali się również bezterminowym przedłużeniem promocji „2x więcej GB za aktywację Bez limitu w Mój Orange”. Jak to działa?

Lato z Orange: odbierz dwa razy więcej gigabajtów przez całe wakacje!

Aktywując usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” lub „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w aplikacji Mój Orange, użytkownicy dostaną od operatora dwa razy więcej gigabajtów gratis.

Dla przykładu, wybierając paczkę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 15 GB” na nasze konto trafi 30 gigabajtów do wykorzystania.

Więcej informacji o szczegółach i regulaminie obu ofert znajdziesz na stronie operatora.

Przeczytaj również

https://www.gsmmaniak.pl/1259661/urodziny-plus-poco-m3-pro-internet/

Źródło

Nie przegap kolejnej promocji

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.

Monika Laflamme

Najnowsze artykuły

  • Apple
  • Newsy
  • Telefony
  • Wiadomość dnia

Cała rodzinka Apple na żywo przed premierą. Czy nowy design iPhone 17 (Air) i 17 Pro (Max) oznacza kluczowe zmiany?

Tak wygląda cała seria Apple iPhone 17! Masz okazję sprawdzić design modeli iPhone 17, iPhone…

24 kwietnia 2025
  • Promocje

Tak wciągającym FPS ciężko byłoby się nie zainteresować. Zwłaszcza że teraz kupisz go za niecałe 15 zł

Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…

24 kwietnia 2025
  • Bankowość
  • Newsy

BNP Paribas wydaje arcyważny apel. Tej wiadomości pod żadnym pozorem nie można zlekceważyć

BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…

24 kwietnia 2025
  • Artykuły
  • Oppo
  • Promocje
  • Telefony
  • Wiadomość dnia

Jak kupować wypasiony telefon, to tylko ten. Stał się jeszcze lepszy i bajecznie staniał w Polsce

Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • POCO
  • Telefony

Znamy datę premiery zabójcy flagowców od Xiaomi z baterią 7500 mAh i ekranem 6.83 cala

POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…

24 kwietnia 2025
  • Google
  • Gry i aplikacje
  • Newsy

Gmail znów robi to dobrze! Tej funkcji w Gmailu od dawna brakowało

Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…

24 kwietnia 2025