Stworzenie telefonu na bazie iPoda okazało się jak doskonale wiemy, strzałem w dziesiątkę. Swojego strzału w dziesiątkę szuka także Microsoft, który chciałby podobny krok uczynić ze swoim PMP – Zune. Póki co jednak – wciąż nic z tego.
Jak na razie jest tylko niemal pewne, że w WinMo 7 pojawi się aplikacja o nazwie Zune. Pisał o niej Daniel, blisko 2 miesiące temu. Ma to być konkurencja dla iTunes. Cóż, powodzenia… Cóż natomiast z komórką brandowaną marką Zune?
Jak donosi Neowin – ani w maju, ani w czerwcu nie zostanie wydane żadne nowe urządzenie z logiem Zune. Ciekawe więc, czy aplikacja Zune faktycznie powstanie i czy będzie konkurować z iTunes?
Niewątpliwie, w naszym kraju nie ma wielu osób dumnie noszących tatuaż z logiem Zune, jak pan z fotki powyżej. Dość zresztą spytać o tę kwestię Ceneo.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Pełna specyfikacja oraz ceny POCO F7 / Redmi Turbo 4 Pro trafiły do sieci od…
Infinix Note 50s 5G+ to smartfon z pachnącą obudową w cenie, której raczej byś się…
Świetna strategia – Banished swego czasu zdobyła niemałą popularność na Steam, teraz kilka lat po…
Poznaliśmy specyfikacji flagowca Motorola razr 60 Ultra na kilka dni przed oficjalną premierą. Składany smartfon…
Prawdziwie pełnowymiarowy ekran, niespotykany design i świetna wycena. W taki sposób zapowiada się nowa nubia…
Redmi Turbo 4 Pro będzie pierwszym telefonem na świecie ze Snapdragonem 8s Gen 4. Producent…