HTC przedstawia swoje nowe dziecko – HTC Wildfire E2 Plus. Nie licz jednak na to, że to sensowny sprzęt. Wystarczy jedno spojrzenie na specyfikację techniczną i cenę, aby wszystko stało się jasne.
HTC powraca, tym razem z kolejną tanią propozycją o przeciętnych podzespołach. HTC Wildfire E2 Plus raczej nie pomoże tonącemu producentowi odbić się od dna. Dlaczego? Zobaczcie sami.
Na początek serce – smartfona napędza układ UNISOC Tiger T610, wspierany przez 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Nie za wiele. Całe szczęście miejsce na dane możemy rozszerzyć przy pomocy karty microSD.
Wyświetlacz to natomiast ogromna, 6,82-calowa matryca IPS o rozdzielczości jedynie HD+, a do tego z podstawowym odświeżaniem obrazu na poziomie 60 Hz. Na uwagę zasługuje więc jedynie rozmiar – jeśli ktoś szuka taniego sprzętu z naprawdę dużym ekranem.
O moc zatroszczy się bateria o pojemności 4600 mAh – nie mamy tu jednak co liczyć na szybkie ładowanie. Do tego producent dołożył potrójny aparat składający się z:
HTC Wildfire E2 Plus zadebiutował w Rosji – nie wiadomo jeszcze, czy sprzęt trafi do oficjalnej sprzedaży. Wyceniono go na 12990 rubli, co przekłada się na kwotę około 720 złotych. Za takie pieniądze na polskim rynku znajdziemy sporo ciekawszych propozycji:
https://www.gsmmaniak.pl/1371627/jaki-telefon-do-1000-zl-kupic-najlepsze-smartfony-2023/
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Motorola edge 60 fusion zadebiutowała w Polsce jako mocna kandydatka do tytułu ulubionego telefonu Polaków.…
Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…
Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…
Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…
Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…
Samsung Galaxy Tab S10 FE i S10 FE+ zadebiutowały oficjalnie. To najmniej opłacalne Samsungi, jakie…