>
Kategorie: Garmin Newsy Wearables

Garmin Instinct 2 Solar oficjalnie. Smartwatch z baterią, która nigdy się nie wyczerpie

Garmin Instinct 2 Solar zadebiutował oficjalnie. To smartwatch z baterią, której nigdy nie musisz ładować. Do tego kosztuje naprawdę małą kasę – jak na tego typu sprzęt.

Szwajcarski producent zaprezentował swój nowy smartwatch dla tych, którzy nie znoszą ładowania. Garmin Instinct 2 Solar wygląda, jak najlepsze G-Shocki od Casio, ale potrafi dużo więcej. Do tego ma sensowną cenę i potencjalnie nieskończoną baterię.

Garmin Instinct 2 Solar to smartwatch z nieskończoną baterią

Ten zegarek podobał mi się od momentu pierwszego przecieku. Nic tak nie drażni mnie w topowych zegarkach, jak potrzeba codziennego ładowania. Co jednak, gdyby ktoś pokazał smartwatch, którego w zasadzie wcale nie trzeba ładować? Tak można opisać Garmin Instinct 2 Solar i to od baterii zaczniemy. Wygląda to następująco:

  • Mniejszy Garmin Instinct 2 Solar (40 mm) pracuje co najmniej 51 dni w trybie smartwatcha i do 114 godzin w trybie GPS.
  • 45 mm Garmin Instinct Solar ma nieograniczony czas pracy bez ładowania, a GPS to nawet 370 godzin.

To wartości kompletnie nieosiągalne dla konkurencyjnych zegarków w tej cenie. Gdzie jest haczyk? Producent zakłada, że przez 3 godziny dziennie będziesz wystawiony na mocne słońce. Oczywiście w Polsce takie miesiące zdarzają się rzadko i zimą czasami trzeba będzie podpiąć go do ładowarki. To i tak kolosalna przewaga nad konkurencją.

Reszta wyposażenia to standard. To w końcu Garmin, więc wszystko masz w standardzie. Najważniejsza jest cena. W polskim sklepie producenta znalazłem Garmin Instinct 2 Solar za 450 euro. To dużo pieniędzy, ale wcale nie więcej, niż w przypadku normalnych zegarków konkurencji.

Aha, na koniec. Garmin Instinct 2 Solar pozwala oczywiście na dokonywanie płatności zbliżeniowych z Garmin Pay – również w Polsce. To, atrakcyjny design i świetna bateria czynią z niego dla mnie najfajniejszy smartwatch, jaki widziałem od miesięcy.

Garmin Instinct 2 Solar to murowany kandydat do naszego zestawienia najlepszych smartwatchy na rynku. Dawno już nie było modelu, który zrobiłby na mnie aż takie wrażenie.

https://www.gsmmaniak.pl/607184/top-smartwatch-zegarek/

Źródło


Konrad Bartnik

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Oppo
  • Telefony

Cienki jak brzytwa, mocny jak tur. Taki będzie Mini flagowiec, którego kupisz w Polsce

Oppo Find X8 Mini będzie bardzo smukłym smartfonem, który do tego nie zrezygnuje z wielkiej…

22 lutego 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Ulefone

1″ aparat, 16 GB RAM, 1 TB, 120 Hz ekran i 120W ładowanie we flagowcu z 2 ekranami i baterią 10600 mAh. Po co Ci droższy smartfon?

Ulefone Armor 28 Ultra rozbił bank. Smartfon ma 16 GB RAM, MediaTeka Dimensity 9300+, 1…

22 lutego 2025
  • Newsy
  • Telefony

Samsung jest 100 lat za Chińczykami. Liczby pokazują dominację Huawei, vivo i Honora

Choć może się to wydawać niesłychane, Huawei dominuje na rynku smartfonów. Składane telefony w Chinach…

22 lutego 2025
  • Promocje

Najbardziej opłacalny Samsung w Polsce staniał tak bardzo, że niedługo zaczną dodawać go do płatków

Samsung Galaxy M35 5G ma nową cenę w Polsce. Teraz najbardziej opłacalnego Samsunga kupisz u…

22 lutego 2025
  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

iPhone 17 Air znów zawodzi. Nie będzie taki, jakbyśmy chcieli

Świeżutki iPhone 17 Air jednak nie będzie taki, jak się spodziewaliśmy. Jego rozmiary mogą niestety…

22 lutego 2025
  • Motorola
  • Newsy
  • Telefony

Nowa Motorola już na horyzoncie. Producent spieszy się z premierą

Motorola Razr 60 przed premierą zdradza pierwsze detale specyfikacji technicznej. Tańsza składana Motorola przynosi dobre…

22 lutego 2025