>
Kategorie: Android Newsy Sony Telefony

Wyciekły informacje na temat modelu Sony Xperia Z

Wprawdzie już jakiś czas temu można było zauważyć pewne pogłoski na temat nadchodzącego modelu Sony Xperia Z, nie były to jednak informacje godne uwagi. Tym razem pojawiła się jednak garść nowych doniesień. Wprawdzie wciąż nie są one oficjalnie potwierdzone przez Japończyków, lecz wydają się być wiarygodne.

Dobrą wiadomością jest to, że smartfon ma być kontrolowany przez system operacyjny Google Android 4.1.1 Jelly Bean. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy wydajny, czterordzeniowy procesor – niestety jeszcze nie jest do końca jasne, jaki to będzie model. Niestety jedynym minusem jest fakt, że nie wiadomo jeszcze czy słuchawka pojawi się na rynku wyposażona w technologię LTE, czy też nie. Prawdopodobnym jest jednak fakt, że ujrzymy dwie wersję: tą wyposażoną, jak i tą nie wyposażoną w LTE.

Z tyłu prawdopodobnie powinien znaleźć się aparat z matrycą o rozdzielczości 13 mpix – robi wrażenie. Nie zabraknie również możliwości nagrywania wideo w jakości HD (720p). Ponadto możemy podziewać się dużej – 4,6-calowego – wyświetlacza pracującego w rozdzielczości HD (1280 z 720 pikseli). Smartfon ma także zawierać w swoim wnętrzu 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Niestety nie powiedziano nic o gnieździe kart pamięci microSD. Wspomniano natomiast o technologii microSIM oraz NFC – mają się pojawić 😉 Telefonu możemy spodziewać się jeszcze we wrześniu.

Źródło: amnaytech.blogspot.ro

Ceny Sony Xperia Z

Sony Xperia Z

od: 799 zł »

bartek

Najnowsze artykuły

  • Google
  • Testy
  • Wearables
  • Wiadomość dnia

Test Google Pixel Watch 3. Czy warto go kupić w 2025 roku?

Czy Google Pixel Watch 3 wreszcie dorównuje konkurencji? Ulepszono design, baterię i fitness, ale czy…

16 lutego 2025
  • Promocje

To Hack and Slash, który skradnie całe Twoje serce. Teraz jest tak tani, że na pewno mu nie odmówisz

Taniutki Hack and Slash skradnie całe twoje serce. Kusi on nie tylko ciekawą rozgrywką, ale…

16 lutego 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Mini, ale z bakiem jak z Range Rovera. OnePlus bie rekordy w kompaktowym flagowcu

OnePlus 13 Mini z baterią 6000 mAh to kpina w kierunku Apple. Kompaktowy flagowiec ma…

16 lutego 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Wearables

Tego jeszcze nie grali: Ćwicz i wysypiaj się, a Samsung wyśle Cię na Fidżi

Samsung zaprasza do rywalizacji – startuje właśnie konkurs „Pary w RINGu”, a do wygrania są…

16 lutego 2025
  • Heyah
  • Newsy
  • T-Mobile

Szybka akcja: T-Mobile i Heyah na kartę podwajają gigabajty

Operatorzy T-Mobile i Heyah w ofercie na kartę w najnowszej promocji podwajają gigabajty za doładowania.…

16 lutego 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Wiadomość dnia
  • Xiaomi

Xiaomi 15 (Ultra) z globalną datą premiery. To już kwestia dni

Xiaomi potwierdza globalną datę premiery flagowych smartfonów Xiaomi 15 i Xiaomi 15 Ultra. Zapisz tę…

16 lutego 2025