>
Kategorie: Newsy Telefony

Wiele bym oddał, żeby ten flagowiec (SD8G2, 120 W) zawitał na nasze salony

Niesłychanie zapowiada się iQOO 11. Takich flagowców nam trzeba w Polsce. Jesteś ciekawy, czy pojawi się na naszym rynku rodzimym? Specyfikacja będzie wyborna i została już potwierdzona.

Jakie podzespoły otrzyma flagowiec iQOO 11?

Wydajnością urządzenia będzie zarządzać Snapdragon 8 Gen 2. Układ zostanie sparowany z 8 GB lub 12 GB RAM w standardzie LPDDR5X. Pojawi się także kilka konfiguracji pamięciowych. UFS 4.0 będzie standardem pamięci wewnętrznej.

Wyświetlacz (E6) od Samsunga otrzyma rozdzielczość QHD+. Jego przekątna wyniesie 6,78″, więc mowa o całkiem sporym przednim panelu. Odświeżanie 144 Hz, to topowa częstotliwość. Skoro flagowiec to podzespoły muszą być z najwyższej półki.

Za fotografie będą odpowiadać:

  • Aparat główny z matrycą 50 MP i przysłoną f/1.9.
  • Obiektyw ultraszerokokątny z matrycą 13 MP z przysłoną f/2.2.
  • Obiektyw makro z matrycą 8 MP i przysłoną f/2.4.
  • Strzelanka selfie z matrycą 16 MP.

vivo iQOO 10 Pro / fot. gsmManiaK

Bateria o pojemności 5000 mAh obsługiwać będzie ładowanie o mocy 120 W. Kolega z serii, ale wersji profesjonalnej (iQOO 11 Pro) pochwali się mocą ładowania aż 200 W!

iQOO 11 ma w planach mierzyć: 164.8 × 77 × 8.5 mm i ważyć 205 gramów. Po wyjęciu urządzenia z pudełka, użytkownika przywita system operacyjny Android 13 z nakładką OriginOS 3.0.

Niestety mam też przykre wiadomości. Mimo tego, że vivo posiada ofertę smartfonów w Polsce, to jego submarka iQOO u Nas się nie pojawia. Może w przyszłości coś się zmieni w tym aspekcie.

Wyścig o miano pierwszego smartfona z układem Snapdragon 8 Gen 2 pod maską podejmuje także, chociażby Motorola Moto X40. Odpowiednikiem flagowca na naszym rynku stanie się Motorola Edge 40 Pro.

https://www.gsmmaniak.pl/1358707/motorola-edge-40-pro-zapowiedz-2/

Źródło

Patryk Zimowski

Najnowsze artykuły

  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

Serio, kupujesz drogie flagowce? Ten ma 7200 mAh, SD8Elite, LTPO 144 Hz, IP69 i 4x 50 MP za mniej niż 2000 złotych

Zgodnie z zapowiedzią, HONOR GT Pro odbył oficjalną premierę. To faktycznie najtańszy flagowiec ze Snapdragonem…

23 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Nic tak nie ułatwi życia zabójcom flagowców z Chin, jak Samsung Galaxy S25 FE przy takiej specyfikacji

Samsung Galaxy S25 FE rozczaruje tych, którzy liczyli na dobry procesor w tanim flagowcu koreańskiego…

23 kwietnia 2025
  • Pozostali
  • Testy
  • Wiadomość dnia

Test eufyCam S3 Pro: monitoringu 4K bez abonamentu. Czy warto?

eufyCam S3 Pro to system monitoringu 4K bez abonamentu, z lokalnym zapisem, AI i solidną…

23 kwietnia 2025
  • Promocje

Amazon wyciąga asa z rękawa – turowy RPG do odebrania za darmo. Niebawem szansa przepadnie

Amazon postanowił raz jeszcze zaskoczyć posiadaczy płatnego abonamentu, wyciągając prawdziwego asa z rękawa. The Last…

23 kwietnia 2025
  • Bankowość
  • Newsy

PKO BP ostrzega wszystkich klientów. Sprawa dotyczy przelewów

PKO BP, jak to ma w zwyczaju, wydał kolejną ważną wiadomość dotyczącą wszystkich klientów. Ta…

23 kwietnia 2025
  • Promocje

Aparatem rzucał wyzwanie flagowcom, a w 3 miesiące staniał prawie o połowę. Takich promocji nie wolno przegapić

realme 14 Pro+ kupisz dzisiaj za bezcen w promocji. Fotograficzny średniak potężnie staniał od premiery…

23 kwietnia 2025