>
Kategorie: Android HTC Telefony

HTC One S z aktualizacją?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o aktualizacji oprogramowania dla HTC One X. Dziś mamy dobrą wiadomość dla właścicieli jego mniejszego brata – modelu One S. I on otrzymać powinien na dniach update do Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich za pośrednictwem kanału OTA. Co ma ulec poprawie?

Na pewno szybkość i stabilność pracy urządzenia. Poprawkom ma także ulec interfejs użytkownika – Sense 4.1 – zapewne jak w przypadku One X (przypisywanie funkcji menu do przycisku “niedawno używanych aplikacji”, poprawione zarządzanie zakładkami w przeglądarce internetowej oraz ulepszone funkcje aparatu). Oczywiście aktualizacja obejmie także zmiany w samym systemie Android. Po krótce przypomnę Wam specyfikację tej słuchawki. Posiada ona 4.3-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 960×540 pikseli (Super AMOLED). Jej sercem jest procesor dwurdzeniowy Qualcomm MSM8260A Snapdragon o taktowaniu 1.5GHz. Ponadto wyposażono ją w 1GB pamięci RAM oraz 16GB nierozszerzalnej pamięci wewnętrznej.

Jak widać HTC dba o regularne uaktualnienia dla swoich kluczowych modeli. To bardzo dobrze, ponieważ niektórzy producenci miewają z tym problemy. A czy Wy sprawdzaliście już dostępność tej aktualizacji dla Waszych urządzeń? Jeśli uda się Wam ją przeprowadzić – koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami.

Źródło: GSMArena

Marcin Błocian

Najnowsze artykuły

  • Artykuł sponsorowany

iPhone 16 Pro Max: przyszłość technologii mobilnej

Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…

1 kwietnia 2025
  • Google
  • Newsy
  • Telefony

Flagowy Pixel na pierwszych zdjęciach. Ma być tańszy, ale kopiuj wklej trwa w najlepsze

Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…

1 kwietnia 2025
  • Promocje

Klon Bloodborne do kupienia w promocji na Steam. To zaskakująco dobra oferta

Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…

1 kwietnia 2025
  • Apple
  • iOS
  • Newsy

Mamy Apple Intelligence w domu. Ogromna aktualizacja iOS 18.4 w Polsce

Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…

1 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Chciałbym powiedzieć Wam, że mieliście rację, a ja się myliłem. Niestety, ale nie w przypadku tych Samsungów

Samsung Galaxy Tab S10 FE i S10 FE+ zadebiutowały oficjalnie. To najmniej opłacalne Samsungi, jakie…

1 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Vivo

50 MP z OIS, 5600 mAh, IP69, a cena to tylko 1100 złotych. Fajny telefon w dobrej cenie

vivo V50e niedługo będzie mieć swoją premierę i został już zapowiedziany przez producenta. Dobry aparat…

1 kwietnia 2025