OnePlus Fold/ OnePlus Open / fot. twitter.com, @MaxJmb
Na dzień premierą znamy wydajność OnePlus Open. Producent jutro zaprezentuje swój pierwszy flagowiec składany. Jakiej mocy obliczeniowej można się spodziewać? Zapraszam do poznania szczegółów.
Nie ma co tego żadnych wątpliwości. OnePlus Open jest napędzany ośmiordzeniową jednostką amerykańskiego giganta. Na jej konstrukcję przypadają trzy klastry. Prowadzący pracuje na jednym rdzeniu z taktowaniem do 3.19 GHz.
Pozostałe dwa są bardziej rozbudowane. Mowa konkretnie o czterech rdzeniach z częstotliwością do 2.80 GHz oraz trzech rdzeniach z prędkością zegara do 2.02 GHz. Opisywana konstrukcja to nikt inny aniżeli Snapdragon 8 Gen 2.
OnePlus Open / fot. winfuture
Jest to obecnie flagowy SoC firmy Qualcomm. Jednak za niedługo się to zmieni, bo nadciąga Snapdragon 8 Gen 3. Zanim to nastąpi, emocje odstawmy na bok, a przyjrzyjmy się wydajności bohatera wpisu.
W teście jednego rdzenia uzyskał 2014 pkt, a w teście wielordzeniowym 5463 pkt. Wyniki dotyczą świeższej wersji Geekbench 6. Natomiast starszy Geekbench 5 wskazał odpowiednio 1489 pkt i 4800 pkt.
Jak zdążyłem wspomnieć debiut już jutro. Odbędzie się o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wtedy poznamy dokładną cenę, choć ta nieoficjalna krąży już po sieci. Trzeba będzie przygotować niemało pieniędzy. Jest też pozytyw. Pierwszy składany OnePlus będzie dużo tańszy od Samsunga Galaxy Z Fold 5.
https://www.gsmmaniak.pl/1443799/oneplus-open-oficjalna-data-premiery-skladanego-flagowca/
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Pełna specyfikacja oraz ceny POCO F7 / Redmi Turbo 4 Pro trafiły do sieci od…
Infinix Note 50s 5G+ to smartfon z pachnącą obudową w cenie, której raczej byś się…
Świetna strategia – Banished swego czasu zdobyła niemałą popularność na Steam, teraz kilka lat po…
Poznaliśmy specyfikacji flagowca Motorola razr 60 Ultra na kilka dni przed oficjalną premierą. Składany smartfon…
Prawdziwie pełnowymiarowy ekran, niespotykany design i świetna wycena. W taki sposób zapowiada się nowa nubia…
Redmi Turbo 4 Pro będzie pierwszym telefonem na świecie ze Snapdragonem 8s Gen 4. Producent…