Ładowarka oferująca więcej portów, ale mniejszą moc
Oczywiście w porównaniu z ww. Baseusem, a także (zdradzając nieco kolejny produkt) i z kolejnym Baseusem. To jest przedostatnia ładowarka, którą sobie sprawdzimy oraz omówimy. Lećmy najpierw do specyfikacji:
W zasadzie to ładowarka VOLTME VITO Go EzTravel Desktop Charger charakteryzuje się identycznymi parametrami, co ten model, tyle, że jest pozbawiona właśnie gniazdka i funkcji listwy zasilającej. Czy różni się także cena?
Oczywiście, jednak w sposób nieznaczny. Ten wariant kupimy za 310 złotych z oficjalnego sklepu producenta na AliExpress. Czyni to ją najdroższą ładowarką w tym zestawieniu. Czy także najlepszą? Cóż, na pewno na niekorzyść działa krótsza gwarancja, ale za to wyposażenie…
Ładowarka kusi wyposażeniem, co jest z pewnością na plus, bo jest tak, jak w niższym modelu:
Przewód zasilający jest na stałe przytwierdzony do ładowarki. Robi on naprawdę dobre wrażenie.
Zacznijmy właśnie od niego, jest bardzo gruby i mierzy 1,8 metra, więc powinien być wygodny do użytku w różnych scenariuszach. Sama kostka cechuje się wysokiej jakości materiałami, a także bardzo dobrym spasowaniem. W zasadzie można tutaj powiedzieć to samo, co o VOLTME VITO Go EzTravel Desktop Charger. Z tym, że na gniazdko AC mamy „zatyczkę”.
Nie ma co przedłużać, przejdźmy do wyników testów i tak tradycyjnie już zacznijmy od pierwszego złącza typu C:
Następne USB-C:
I ostatnie:
Teraz zajmijmy się portami typu A:
Drugi także nie umknął:
Przejdźmy do bardziej wymagających zadań. Mowa oczywiście o większej ilości portów, choćby USB-C:
Czy typu A:
I mieszanki:
Na koniec najbardziej wymagające, 3/5 portowe scenariusze:
No i ostatni rodzynek:
Tak, jak wspominałem przy tańszym modelu, ładowarka ta oferuje przy obciążeniu wszystkich portów następujący rozkład mocy:
Bazując na wynikach, można stwierdzić, że całość spełnia te założenia.
Power Delivery oraz Quick Charge działają prawidłowo, a wartości uzyskiwane przez poszczególne porty zdają się być bardzo dobre, tak samo, jak w przypadku niższej modelowo ładowarki od tego producenta. Można oczywiście wspomnieć o stabilnych, w większości nieco zaniżonych napięciach, lecz bezproblemowych w takich wartościach.
Wszystko gra tak, jak w VOLTME VITO Go EzTravel Desktop Charger. Oczywiście jest jeszcze jedna funkcja, którą jest gniazdko AC. To również działa i nie sprawia jakichkolwiek problemów przy podłączeniu listwy z komputerem, monitorem, routerem, modemem oraz aktywnym HUBem.
Nie ma co się rozwozić, produkty tego producenta są do siebie bardzo zbliżone, działają prawdopodobnie w oparciu o identyczną elektronikę. Tutaj jedynie mam „dobudowane” gniazdko AC, które zwiększa użyteczność całości, lecz z drugiej strony ogranicza może trochę możliwości transportu. Z trzeciej – nadal mamy woreczek. Jak końcowo wypada? O tym w głównym podsumowaniu całości.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Nie tylko OPPO Find X8 Pro był gwiazdą dzisiejszej premiery. Wraz z nim debiutował OPPO…
Być może zbyt surowo oceniłem flagowce pracujące na procesorze Snapdragon 8 Elite. Są gorące, ale…
Epic Games Store znów rozdaje nową grę za darmo. Tym razem jest mrocznie i tajemniczo.…
Do globalnej premiery zmierza POCO F7 oraz POCO F7 Ultra. Certyfikacja smartfonów Xiaomi to świetna…
HONOR 300 na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo. To będzie wyjątkowo cienka brzytwa, która nie przekroczy…
Oto oficjalny wygląd nowego Xiaomi, którego będziemy często polecać. Nazywa się Redmi K80, choć do…