Ładowarka oferująca więcej portów, ale mniejszą moc
Oczywiście w porównaniu z ww. Baseusem, a także (zdradzając nieco kolejny produkt) i z kolejnym Baseusem. To jest przedostatnia ładowarka, którą sobie sprawdzimy oraz omówimy. Lećmy najpierw do specyfikacji:
W zasadzie to ładowarka VOLTME VITO Go EzTravel Desktop Charger charakteryzuje się identycznymi parametrami, co ten model, tyle, że jest pozbawiona właśnie gniazdka i funkcji listwy zasilającej. Czy różni się także cena?
Oczywiście, jednak w sposób nieznaczny. Ten wariant kupimy za 310 złotych z oficjalnego sklepu producenta na AliExpress. Czyni to ją najdroższą ładowarką w tym zestawieniu. Czy także najlepszą? Cóż, na pewno na niekorzyść działa krótsza gwarancja, ale za to wyposażenie…
Ładowarka kusi wyposażeniem, co jest z pewnością na plus, bo jest tak, jak w niższym modelu:
Przewód zasilający jest na stałe przytwierdzony do ładowarki. Robi on naprawdę dobre wrażenie.
Zacznijmy właśnie od niego, jest bardzo gruby i mierzy 1,8 metra, więc powinien być wygodny do użytku w różnych scenariuszach. Sama kostka cechuje się wysokiej jakości materiałami, a także bardzo dobrym spasowaniem. W zasadzie można tutaj powiedzieć to samo, co o VOLTME VITO Go EzTravel Desktop Charger. Z tym, że na gniazdko AC mamy „zatyczkę”.
Nie ma co przedłużać, przejdźmy do wyników testów i tak tradycyjnie już zacznijmy od pierwszego złącza typu C:
Następne USB-C:
I ostatnie:
Teraz zajmijmy się portami typu A:
Drugi także nie umknął:
Przejdźmy do bardziej wymagających zadań. Mowa oczywiście o większej ilości portów, choćby USB-C:
Czy typu A:
I mieszanki:
Na koniec najbardziej wymagające, 3/5 portowe scenariusze:
No i ostatni rodzynek:
Tak, jak wspominałem przy tańszym modelu, ładowarka ta oferuje przy obciążeniu wszystkich portów następujący rozkład mocy:
Bazując na wynikach, można stwierdzić, że całość spełnia te założenia.
Power Delivery oraz Quick Charge działają prawidłowo, a wartości uzyskiwane przez poszczególne porty zdają się być bardzo dobre, tak samo, jak w przypadku niższej modelowo ładowarki od tego producenta. Można oczywiście wspomnieć o stabilnych, w większości nieco zaniżonych napięciach, lecz bezproblemowych w takich wartościach.
Wszystko gra tak, jak w VOLTME VITO Go EzTravel Desktop Charger. Oczywiście jest jeszcze jedna funkcja, którą jest gniazdko AC. To również działa i nie sprawia jakichkolwiek problemów przy podłączeniu listwy z komputerem, monitorem, routerem, modemem oraz aktywnym HUBem.
Nie ma co się rozwozić, produkty tego producenta są do siebie bardzo zbliżone, działają prawdopodobnie w oparciu o identyczną elektronikę. Tutaj jedynie mam „dobudowane” gniazdko AC, które zwiększa użyteczność całości, lecz z drugiej strony ogranicza może trochę możliwości transportu. Z trzeciej – nadal mamy woreczek. Jak końcowo wypada? O tym w głównym podsumowaniu całości.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
"Marsz aktualizacyjny" producenta Nothing trwa w najlepsze. Tym razem smartfon jego submarki doczekał się najnowszego…
Debiut serii Samsung Galaxy S25 jest coraz bliżej. W przyszłym tygodniu poznamy nowe flagowce na…
Kultowy RPG właśnie trafił na Steam z 90% rabatem. Ten pozwoli wam zaoszczędzić przy zakupie…
Microsoft ostrzega przed masowym oszustwem na WhatsApp. Tym razem chodzi o niebezpieczne kody QR. Sprawdź,…
Revolut przedstawia w aplikacji nowość, która zadba o bezpieczeństwo naszych danych i pieniędzy. To rozmowy…
Wciągająca strategia turowa jest obecnie na wyciągnięcie ręki wielu graczy. Objęta została bowiem kapitalną promocją,…