Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max - test baterii / fot. Phone Buff
Samsung Galaxy S24 Ultra i iPhone 15 Pro Max zostały sprawdzone i porównane w teście baterii. Czy tytuł najlepszego wśród flagowców wróci do Androida?
Samsung Galaxy S24 Ultra i iPhone 15 Pro Max na Zachodzie są postrzegane jako jedyne dwie możliwości z najwyższej półki. W Polsce na szczęście mamy więcej opcji. Co jednak, jeśli wzorem amerykańskiego snu chciałbyś sam ograniczyć się do takiego wyboru? Test baterii pokazuje, że przynajmniej baterią na pewno się nie rozczarujesz.
Za Samsungiem Galaxy S24 Ultra przemawia bardziej energooszczędny ekran i większe ogniwo. Za iPhone 15 Pro Max – specyfika iOS, mniejszy wyświetlacz oraz 3 nm litografia. Szanse od początku był więc dość wyrównane. Jak poszło w teście?
Xiaomi 14 Ultra w takiej cenie i wersji w Europie to strzał w kolano.
iPhone 15 Pro Max lepiej poradził sobie w scenariuszach, które wymagały przełączania się pomiędzy aplikacjami i włączania ich „od zera” oraz w testach wykorzystujących matrycę aparatu. Samsung Galaxy S24 Ultra pokazał klasę podczas streamingu (zarówno wideo jak i muzyki) i – zaskakująco – podczas grania. Ostatecznie jednak test zakończył się różnicą… 2 minut. Wygląda to niemal, jakby producenci się zmówili 😉
Z testu czasu Samsunga Galaxy S24 Ultra można wysnuć tezę, że Snapdragon 8 Gen 3 energooszczędnością nie wypada z tyłu za poprzednikiem ani Apple. I to jest bardzo dobra wiadomość dla każdego, kto w 2024 roku chce kupić flagowca z Androidem. Szkoda, że nie możemy liczyć na podobny test porównawczy z MediaTekiem Dimensity 9300.
Test Samsunga Galaxy S24 Ultra opublikujemy na dniach, a długoterminową recenzję iPhone 15 Pro Max możesz przeczytać poniżej. Nie tylko ze względu na baterię po prostu nie da się tu wybrać źle. O ile masz odpowiednio dużo kasy.
https://www.gsmmaniak.pl/1446473/iphone-15-pro-max-1-tb-test-recenzja-opinia-czy-warto-kupic/
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wybuchające baterie, tudzież samozapłony elektroniki użytkowej to nie lada problem. Tym razem taki wypadek wydarzył…
Nubia Neo 3 i Neo 3 GT to tanie telefony dla graczy. Miały już swoją…
Ninkear N16 Pro pojawił się w promocji z Intel Core i9, 32 GB RAM, dyskiem…
Honor nie ma wielu premier w ciągu roku, ale jak już pokażą średniaka, to proszę…
Wygląda na to, że nowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 2, zachowa budowę poprzednika.…
Niezawodny leakster ujawnił właśnie to, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy Z Flip 7 FE. Oprócz…