>
Kategorie: Newsy Operatorzy Orange

Mikołajki przyszły wcześniej w Orange na kartę. Darmowy pakiet w aplikacji

Orange ma już prezent do odebrania na Mikołajki w ofercie Orange na kartę – to oferta bez limitów i paczka darmowych gigabajtów. Czas na jego aktywację mamy tylko do piątku – warto się więc pospieszyć.

Orange jest już gotowy na zbliżające się Mikołajki, które czekają nas dopiero w piątek. Z tej okazji przygotował prezent, który można już dziś aktywować u operatora, ale tylko w ofercie na kartę. Warto skorzystać z tej szansy.

Orange na kartę ma Mikołajki już dzisiaj

Podarunek ma tym razem postać rozmów, wiadomości SMS i MMS-ów bez limitu do wszystkich i paczka 5 GB do wykorzystania w ciągu 5 dni. To oferta, która sporej liczbie użytkowników może umilić nadchodzące święto prezentów.

fot. Orange

Mikołajkowy upominek mogą odebrać klienci w taryfach Orange Free – wystarczy wysłać SMS-a o treści MIKOLAJKI pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange albo na swoje konto online – do zakładki Pakiety i Usługi, by aktywować promocję. Dla klientów w taryfie Zawsze Bez Limitu – należy wysłać SMS o treści PREZENT pod bezpłatny numer 364 lub też w aplikacji Mój Orange.

Orange już ma święta. 12 miesięcy za darmo, smartfony za 1 zł i Netflix na rok za darmo

Do kiedy można odebrać prezent?

Promocję można włączyć tylko do piątku, 6 grudnia. Prezent jest ważny przez 5 dni od dnia aktywacji. Ci użytkownicy, którzy mają już aktywną usługę Rozmowy, SMS i MMS bez limitu + pakiet GB, zyskają dodatkowe 5 dni ważności konta oraz pakiet 5 GB.

fot. Orange

Szczegóły promocji dostępne są w jej regulaminie, a więcej o ofercie na kartę przeczytacie na stronie internetowej operatora. Pomarańczowa sieć zapowiada jednocześnie, że w grudniu czeka na nas jeszcze sporo niespodzianek.

Skoro mowa o bonusach, klienci Orange Flex mają okazję zaglądać codziennie do kalendarza adwentowego przygotowanego przez wirtualnego operatora. Już na start można tam odebrać darmowe UNLMTD oraz dostęp do oferty Bookbeat z rabatem w wysokości 50%:

https://www.gsmmaniak.pl/1535688/orange-flex-promocja-kalendarz-adwentowy/

Źródło: Orange, opracowanie własne

Monika Laflamme

Najnowsze artykuły

  • Artykuł sponsorowany

iPhone 16 Pro Max: przyszłość technologii mobilnej

Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…

1 kwietnia 2025
  • Google
  • Newsy
  • Telefony

Flagowy Pixel na pierwszych zdjęciach. Ma być tańszy, ale kopiuj wklej trwa w najlepsze

Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…

1 kwietnia 2025
  • Promocje

Klon Bloodborne do kupienia w promocji na Steam. To zaskakująco dobra oferta

Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…

1 kwietnia 2025
  • Apple
  • iOS
  • Newsy

Mamy Apple Intelligence w domu. Ogromna aktualizacja iOS 18.4 w Polsce

Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…

1 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Chciałbym powiedzieć Wam, że mieliście rację, a ja się myliłem. Niestety, ale nie w przypadku tych Samsungów

Samsung Galaxy Tab S10 FE i S10 FE+ zadebiutowały oficjalnie. To najmniej opłacalne Samsungi, jakie…

1 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Vivo

50 MP z OIS, 5600 mAh, IP69, a cena to tylko 1100 złotych. Fajny telefon w dobrej cenie

vivo V50e niedługo będzie mieć swoją premierę i został już zapowiedziany przez producenta. Dobry aparat…

1 kwietnia 2025