Samsung Galaxy XCover 7 Pro zdradza specyfikację w Geekbench. Procesor to znany z Nothing Phone 3a Snadragon. Szkoda, że ma tylko 6 GB RAM. Mimo tego zapowiada się, że potrzebujący odpornego smartfona w Polsce znajdą w nim swój nowy sprzęt.
Specyfikacja Samsunga Galaxy XCover 7 Pro trafiła do sieci dzięki wynikowi z benchmarku Geekbench. Wydajność ma stać na poziomie Nothing Phone 3a, a więc Samsung sięga po sprawdzony procesor. Martwi jednak dość niewielka ilość pamięci operacyjnej.
Samsung Galaxy XCover 7 Pro zdradza specyfikację w Geekbench
Benchmark Geekbench dostarczył nam informacji o specyfikacji Samsunga Galaxy XCover 7 Pro. Smartfon będzie pracować na Snapdragonie 7s Gen 3. Niestety, Samsung swoim zwyczajem oszczędza na pamięci operacyjnej, stawiając na 6 GB RAM. Oby nie był to jedyny dostępny wariant.
Obawiam się, że w swojej cenie nie będzie łatwo wybronić takiego wyboru. Przecież konkurencja powyżej 2000 złotych bardzo często oferuje 12 GB RAM, czasami nawet 16 GB. Taka już jednak uroda Samsunga.
Certyfikacja zdradza więcej detali na temat specyfikacji
Dzięki certyfikacji w bazie FCC wiemy, że telefon będzie oferować NFC. Niczego innego się nie spodziewałem. Pozytywna wiadomość to również dostępność, bo telefon na 100% pojawi się w wersji Global.
Podejrzewam, ze niektóre elementy wyposażenia mogą być podobne do zwykłego Samsunga Galaxy XCover 7. Wliczam do tego baterię, którą można łatwo wymienić, gdy się rozładuje. Liczę jednak, że będzie większa niż 4050 mAh ze wspomnianego modelu.
Oprócz tego Samsung musi wymienić ekran. Matrycę TFT w 2025 roku niełatwo zaakceptować w tanich telefonach, a powyżej 2000 złotych jej sobie nie wyobrażam. Tu po prostu musi się pojawić AMOLED.
Odrzucając na bok odporność, możesz po prostu postawić na Nothinga Phone 3a Pro, który w krótko po premierze doczekał się bardzo fajnej promocji w polskim sklepie. Naprawdę rzadko zdarza się, żeby telefony taniały tak szybko.
Źródło: Geekbench, via Gizmochina, opracowanie własne
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.