>
Kategorie: Android Orange Pozostali Telefony

Orange Stylistic S01 – ciekawy dotykowiec dla seniorów

Czy telefon dla seniora musi być nieporęczną cegłą z wielkimi, straszącymi klawiszami? Nie. Doskonałym przykładem jest tutaj Orange Stylistic S01. Przygotowaniem tej słuchawki dla „pomarańczki” zajęła się firma Fujitsu. Nie wiemy na razie, czy trafi ona do naszego kraju. Przyjrzyjmy się jednak bliżej specyfikacji.

Wiadomo, że prezentowany smartfon wyposażony zostanie w ekran o przekątnej 4″, pracujący w rozdzielczosci 800 x 480 pikseli. Charakteryzować się będzie także zwiększoną odpornością na czynniki zewnętrzne (jak zabrudzenie, czy zachlapanie). Rolę serca będzie pełnił tutaj procesor Qualcomm MSM8255 o taktowaniu 1,4 Ghz. Nie mamy informacji odnośnie ilości pamięci RAM zamontowanej na pokładzie Orange Stylistic S01. Wiadomo jednak, że użytkownik przechowa swoje dane w 4-gigabajtowej, rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Zdjęcia zrobi natomiast za pośrednictwem aparatu o rozdzielczości 8.1 megapiksela. Bateria zaoferuje pojemność 1800 mAh. A system? Android ICS. Zastosowana została w jego przypadku nakładka, która ma ułatwić korzystanie z telefonu osobom starszym.

Nie mamy jeszcze informacji odnośnie ceny i dostępności prezentowanego smartfona. Dane te zostaną najprawdopodobniej przedstawione podczas targów MWC 2013.

MWC Barcelona 2013 - oKiem techManiaK-a

Mobile World Congress 2013 odbywają się w Barcelonie w dniach 25-28 II 2013. Jesteśmy tam! Będziemy dla Was relacjonować z Barcelony osobiście. Dzięki naszym blogom grupy techManiaK.pl będziesz na bieżąco - śledź: MWC 2013.

Marcin Błocian

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Telefony

Można łudzić się, że Apple i Samsung jeszcze coś znaczą w świecie tych smartfonów. Popatrz na liczby i przekonaj się, że to mrzonka

Jeżeli ktoś myśli, że Apple i Samsung zmienią coś w świecie składanych smartfonów, to gratuluje…

2 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Tablety
  • Wiadomość dnia

Tablety Samsung z rysikiem w zestawie już w Polsce. Promocja na start – kilka stówek w kieszni

Samsung Galaxy Tab S10 FE i Tab S10 FE+ trafiły właśnie do sklepów w Polsce.…

2 kwietnia 2025
  • Gry i aplikacje
  • Newsy
  • Wiadomość dnia

Nowa, bestsellerowa konsola oficjalnie! Masa gier, wyższa moc i większy ekran, kiedy w sklepach?

Premiera Nintendo Switch 2 staje się faktem. Nowa przenośna konsola japońskiego giganta przyniesie sporo nowości,…

2 kwietnia 2025
  • Garmin
  • Newsy
  • Wearables

Nowy Garmin już w Polsce. Do 1500 złotych Samsung i Apple przy nim nie istnieją, jest za dobry

Garmin Vivoactive 6 zadebiutował w Polsce. Cena jest całkiem przystępna, zegarek oferuje płatności Garmin Pay…

2 kwietnia 2025
  • Promocje

Doskonałe fotośredniaki mocno staniały w Polsce w promocji. Zaoszczędzisz kilkaset złotych na niedrogich telefonach z dobrym aparatem

realme 14 Pro+ i realme 14 Pro mocno staniały w Polsce. Producent oferuje fajny zwrot…

2 kwietnia 2025
  • Promocje

Nigdy nie testowałem smartwatcha z lepszą baterią, a ten od premiery staniał już o 41% w tej promocji

Viran W101 zapisał się bardzo ciepło w mojej pamięci. Jego bateria jest kapitalna, dociąga niemal…

2 kwietnia 2025