Witajcie w naszym nowym cyklu publikacji – ManiaKalnych Wiadomościach, które będziemy dla Was serwować codziennie w okolicach godziny 20:00. Dziś rozpisujemy się po raz trzeci.
Spis treści
Wcześniej LG pokazało dwa nowe smartfony, zaserwowaliśmy Wam też test trzeciego – L9. Generalnie rzecz ujmując było dziś dość spokojnie, choć mieliśmy okazję przekonać się, kto jako pierwszy wprowadzi nowe procesory nVidii do „cywilnych” produktów.
Co jeszcze?
661 euro za HTC One
U naszych zachodnich sąsiadów wyceniono dzisiaj supersmartfon z „ultrapikselami”, aluminium i jedynym w swoim rodzaju wyświetlaczem. Za najnowsze dziecko powstałego z popiołów feniksa zapłacisz 661 euro (bez umowy), co w przełożeniu na rodzimą walutę daje równo 2745 złotych. W komplecie dostaniesz nienajgorsze jakościowo słuchawki Beats. Nie jest źle.
Vodafone, przykładowo, sprzedaje One w abonemencie rzędu 49 euro miesięcznie; cena słuchawki wynosi wówczas 129 euro. Na polską premierę jeszcze czekamy.
We Francji nie kupisz Xperii Z. Wyprzedała się
Podczas pierwszego tygodnia sprzedaży Xperii Z w Japonii (od 8 lutego), Sony zanotowało ponad 140 tysięcy nowych klientów. Ale to nie wszystko, bo 18 lutego smartfon debiutował we Francji, gdzie wszystkie egzemplarze rozeszły się w ciągu jednego dnia.
Xperia Z jest też dostępna m.in. w Polsce, Rosji, Wielkiej Brytanii czy Niemczech.
Prosty import danych na nowe BlackBerry
Przesiadasz się z BlackBerry 7 na BlackBerry 10? Nie zapomnij o BlackBerry Link! To wygodna usługa międzyplatformowa, dzięki której w prosty sposób przeniesiesz swoje pliki na nowy smartfon, łącznie z kalendarzem, kontaktami, notatkami i całą masą pozostałych rzeczy. Cały proces zajmie ci kilkanaście minut – wystarczy ściągnąć odpowiednie oprogramowanie.
Po instalacji aplikacji wystarczy podłączyć do komputera telefon z BlackBerry 7, nacisnąć kilka razy Next i poczekać. Kolejnym krokiem jest odłączenie starego urządzenia i podpięcie nowego. Klikasz, czekasz. I zrobione. Rewelacja.
Nexus 4 napromieniowany
Joshua Perry ma Nexusa 4 z ładowarką bezprzewodową. Ma też dostęp do aparatury roentgenowskiej, z której korzysta nie zawsze w celach naukowych czy medycznych. Ostatnio, na przykład, zbombardował swój telefon promieniowaniem X. Wygląda to co najmniej dziwnie.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.