Chiński koncern HUAWEI po wprowadzeniu do oferty pierwszego smartfonu pracującego pod kontrolą systemu Windows Phone 8, rozszerza asortyment o model Ascend P1 LTE, który oferowany jest od dziś w sieci Plus z bezpłatną nawigacją GPMapa.
HUAWEI Ascend P1 LTE charakteryzuje się szybką transmisją danych w technologii LTE zapewniając przy tym transfer z maksymalną prędkością do 100 Mbit. Smartfon charakteryzuje się obecnością 4.3-calowego wyświetlacza Super AMOLED o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), który w celu podwyższonej odporności zabezpieczony został taflą Corning Gorilla Glass 2. Za sprawną pracę systemu Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich odpowiada dwurdzeniowy układ TI OMAP 4460 o częstotliwości taktowania 1.5 GHz, wspierany przez 1-gigabajtową pamięć operacyjną RAM, zaś na dane oraz multimedia producent zarezerwował 4 GB wewnętrznej pamięci oraz slot kart micor SD.
Ponadto smartfon może pochwalić się obecnością 8-megapikselowego aparatu głównego z diodą doświetlającą LED, systemem dźwięku Dolby Mobile 3.0 Plus, modułem sieci bezprzewodowej Wi-Fi 802.11 b/g/n z Wi-Fi hotspot, DLNA, Bluetooth 3.0 z A2DP, portem micro USB w standardzie 2.0 (MHL), frontową kamerką o rozdzielczości 1.3 Mpx oraz akumulatorem o pojemności 2.200 mAh. Telefon na polskim rynku oferowany jest w kolorze czarnym.
źródło: informacja prasowa
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
HMD prezentuje swoje nowe słuchawki bezprzewodowe HMD Amped Buds. To, co je wyróżnia, to fakt,…
"Najtańszy smartfon z klapką" jest już dostępny globalnie! W najbliższym czasie nubia Flip 2 5G…
HMD ma w swojej ofercie nowości, które zachwycą fanów FC Barcelony. To specjalny klasyczny telefon…
Seria iQOO 15 zbliża się wielkimi krokami. Kolejne przecieki rzuciły nowe światło na kluczowe zmiany…
HONOR 400 Pro smartfonem marzeń? Nowoczesny Snapdragon 7 Gen 4 i ultra pojemna bateria 7800…
Myślisz, że Samsung Galaxy S25 Ultra to najlepszy smartfon do zdjęć? Testerzy rankingu DxOMark skutecznie…