Po ostatnim wycieku zdjęcia, na którym rzekomo zaprezentowany był nadchodzący Galaxy Note III, docierają do nas informacje na temat zaimplementowanych podzespołów, wśród których wymienia się zupełnie nowy układ graficzny.
Serwis branżowy SamMobile dotarł do źródła, które twierdzi, że za grafikę w nadchodzącym Galaxy Note III odpowiadać będzie 8-rdzeniowy chip Mali-450MP8, który wspierać ma aż 3-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM, natomiast za wydajną pracę systemu ma odpowiadać Exynos 5 Octa, potocznie zwany „8-rdzeniowym procesorem”, gdyż wykorzystuje technologię ARM big.LITLLE. System Google Android 4.2.2 / 4.3 Jelly Bean z autorską nakładką na interfejs dla użytkownika – TouchWiz Nature UX 2.0 – prezentowany ma być na 5.99-calowym wyświetlaczu Super AMOLED w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), zaś zdjęcia wykonywać będzie można przy wykorzystaniu aparatu głównego o matrycy 13 Mpx.
Sama obudowa urządzenia nie została jeszcze ostatecznie potwierdzona, gdyż nie jest wiadome czy Samsung zdąży z produkcją elastycznych wyświetlaczy. Gdyby tak się nie stało zastosuje on standardową matrycę, która może zostać włożona w obudowę, znaną z recenzowanego Galaxy S 4. Bez względu na końcowy design, debiut Galaxy Note III ma nastąpić najprawdopodobniej podczas tegorocznych targów IFA 2013 w Berlinie.
źródło: sammobile
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Niecodzienny RTS dobrze przyjęty przez graczy trafił właśnie na 80% obniżkę, która przy zakupie pozwala…
Czy Google Pixel Watch 3 wreszcie dorównuje konkurencji? Ulepszono design, baterię i fitness, ale czy…
Taniutki Hack and Slash skradnie całe twoje serce. Kusi on nie tylko ciekawą rozgrywką, ale…
OnePlus 13 Mini z baterią 6000 mAh to kpina w kierunku Apple. Kompaktowy flagowiec ma…
Samsung zaprasza do rywalizacji – startuje właśnie konkurs „Pary w RINGu”, a do wygrania są…
Operatorzy T-Mobile i Heyah w ofercie na kartę w najnowszej promocji podwajają gigabajty za doładowania.…