>
Kategorie: Android HTC Newsy Telefony

HTC One mini na zdjęciach (galeria)

Już od jakiegoś czasu w sieci krąży wiele informacji na temat HTC One mini, jednak do tej pory nie został on uwieczniony na zdjęciach w pełnej okazałości. Dziś się to jednak zmieniło, gdyż jeden z zagranicznych serwisów opublikował kilka fotek z naszym bohaterem w roli głównej.


Najnowsze zdjęcia opublikowane zostały przez estoński serwis Delfi.ee i widać, że tajwański producent ma faktycznie w zanadrzu wprowadzenie modelu o nazwie kodowej M4, który na rynku zadebiutuje jako HTC One mini. Oba modele są do siebie bardzo podobne, a jedyną różnicą jest mniejsze oczko aparatu głównego oraz inne umiejscowienie diody doświetlającej LED. Trzeba przyznać, że smartfon prezentuje się naprawdę elegancko. Więcej zdjęć znajdziecie pod tym linkiem.

Redaktorzy ze wspomnianej strony dysponują również kilkoma informacjami dotyczącymi specyfikacji technicznej z, których wynika, że smartfon zaoferuje potencjalnemu nabywcy dwurdzeniowy procesor, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 4.3-calowy wyświetlacz HD, 16-gigabajtowąpamięc wbudowaną a także system Google Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean.Podobno aparat główny ma wykorzystywać technologię UltraPixel, choć patrząc na wielkość obiektywu jest to raczej niemożliwe. HTC One mini ma zadebiutować już w sierpniu w cenie około 400 euro.

źródło: Delfi.ee

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Motorola
  • Newsy
  • Telefony

Nowe, składane Motorole już w Polsce! Ceny do góry, jednak tym razem idzie za tym nowa jakość

Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Mój nowy smartfon zdradza procesor przed premierą. Teraz jeszcze bardziej nie mogę się go doczekać

W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Vivo

vivo z impetem powraca do Polski! Kup średniaki z 6500 mAh i skorzystaj z super promocji na start

Wielki powrót vivo do Polski to już fakt! Producent zaprezentował aż cztery smartfony, a wśród…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Xiaomi

Do sieci wyciekły dokładne daty aktualizacji, po której Twój Xiaomi, Redmi i POCO zmienią się nie do poznania

W sieci pojawiała się pełna lista smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO z aktualizacją do HyperOS…

24 kwietnia 2025
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

Polska znów nabita w butelkę. Nowy HONOR z zagranicy ma lepszą baterię i jest znacznie tańszy niż ten dostępny u nas

Jest cienki i wytrzymały, ma pojemną baterię oraz istnie flagowy element, a do tego jest…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Sony
  • Telefony

Jestem pozamiatany. Ten flagowiec na żywo wygląda tak dobrze, że można wybaczyć mu konserwatywną powtarzalność

Sony Xperia 1 VII przed premierą pojawiła się na zdjęciach na żywo. Fioletowy wariant to…

24 kwietnia 2025