Ponad rok temu w ofercie japońskiego operatora NTT DoCoMo zadebiutował smartfon przyjazny seniorom – Raku-Raku. Fujitsu jeszcze w tym roku (na przełomie września i października) wprowadzi do sprzedaży drugą generację tego urządzenia, które specyfikacją techniczną może zawstydzić nie jeden smartfon.
Raku-Raku F-09E ma zostać wyposażony w 4.3-calowy wyświetlacz, na którym system Google Android 4.2.2 Jelly Bean z nakładką na interfejs graficzny prezentowany będzie w rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), zaś jego moc obliczeniową oraz płynną pracę ma zapewnić 4-rdzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 600 o częstotliwości taktowania 1.7 GHz z chipem graficznym Adreno 320, który otrzyma wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM.
Ponadto na wyposażeniu znalazło się miejsce dla 16-gigabajtowej pamięci wbudowanej oraz akumulatora o pojemności 2100 mAh. Na chwilę obecną specyfikacja przedstawia się bardzo dobrze, choć nie wykluczone, że do momentu premiery można ona ulec zmianie.
źródło: engadget
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…
Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…
Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…
Czy najlepszy składany telefon typu flip 2025 roku będzie też tym najdroższym? Okazuje się, że…