Już od dłuższego czasu pojawiały się coraz to nowsze doniesienia o Motoroli XT701 (zapowiedź tego, a także innych modeli Motoroli, możecie znaleźć tutaj). Ów smartfon doczekał się premiery w Chinach, teraz natomiast przyszła kolej na Koreę Południową. Koreańczycy dostaną ja pod zmienioną nazwą – XT720, dzięki największemu tamtejszemu operatorowi – SK Telecom.
Motorola XT720 poza nazwa, niczym nie różni się od XT701. Na jej pokładzie znajdziemy dotykowy ekran WVGA o przekątnej 3,7-cala, WiFi, GPS, Bluetooth, port HDMI, aparat 8Mpix (z autofokusem i fleszem) oraz mobilną telewizję (T-DMB). Smartfon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.0.
XT720 nie będzie pierwszym Androidem, którego włączy do swojej oferty SK Telcom. Operator ma w planach jeszcze 13 telefonów z systemem Google.
źródło: unwiredview
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Testowy prototyp modelu Apple Watch 10 wyciekł właśnie do sieci. Wyposażono go w tajemnicze czujniki,…
Motorola edge 60 fusion zadebiutowała w Polsce jako mocna kandydatka do tytułu ulubionego telefonu Polaków.…
Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…
Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…
Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…
Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…