Singapur był wczoraj miejscem oficjalnego wprowadzenia na (tamtejszy) rynek Motoroli Dext. Podczas tego wydarzenia, wyszło na jaw nieco planów koncernu na bieżący rok. Trzeba przyznać, że są one nadzwyczaj obiecujące.
CNETAsia podczas wspomnianej imprezy przeprowadziło wywiad z prezydentem azjatyckiej części Motoroli. Pan Spiros Nikolakopoulos zdradził, iż Motorola zamierza wprowadzić na rynek 20-30 smartfonów działających pod kontrolą systemu Android. Wszystko to jeszcze przed końcem roku. Na podstawie dotychczasowych informacji można przewidywać, że wśród tych (małych) kilkudziesięciu smartfonów znajdą się modele: Shadow, BackFlip oraz Motoroi. Bardzo jestem ciekawy gdzie pozostałe 16-26?
Część z zapowiadanych urządzeń dedykowana jest rynkom lokalnym. W innych krajach odpowiednik takiego modelu może pojawić się ze zmienioną delikatnie specyfikacją oraz pod zupełnie inna nazwą. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie stad wzięła się tak duża liczba zapowiadanych słuchawek.
Miejmy nadzieję, że prezydent Motoroli nie rzucał słów na wiatr i wszystkie nadchodzące modele smartfonów będą posiadał ekrany z funkcją Multi-tocuh.
Biorąc pod uwagę fakt, iż Motorola nie zamierza poprzestać jedynie na smartfonach z Androidem, a także tylko na smartfonach, w bieżącym roku możemy spodziewać się prawdziwego wysypu urządzeń tego producenta.
źródło: unwiredview
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
O ile droższe będą nasze smartfony po cłach, które ogłosił prezydent USA? Analitycy mówią nawet…
Wygląda na to, że niebawem zobaczymy nowy smartfon w postaci Nothing CMF Phone 2. Pierwszy…
Ulefone Armor 30 Pro ma dwa duże ekrany i wielki głośnik, 16 GB RAM i…
Premiery nie doczekały się jeszcze najmocniejsze modele z rodziny Find X8, a specyfikacja Oppo Find…
Wszyscy fani Samsunga oczekują premiery modelu Samsung Galaxy S25 Edge. Teraz przychodzę do Was ze…
Google Pixel 10 straci na jakości zdjęć, ale zyska teleobiektyw. Modele Pro wykorzystają dokładnie te…