Bez dwóch zdań unikalną cechą LG G Flex jest zakrzywiony wyświetlacz, który po raz pierwszy w historii wykonany został w technologii POLED, jednak nas bardziej interesuje tylna ścianka obudowy zdolna do samoregeneracji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez producenta elastycznej warstwy wierzchniej, która samoczynnie wypełnia rysy. Brzmi trochę, jak z filmu science-fiction, prawda? Południowokoreański koncern postanowił pokazać, jak słowa przelane na papier mają się do rzeczywistości i opublikował interesujący materiał wideo.
Przypomnijmy, że LG G Flex został wyposażony między innymi w 6-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Plastic OLED (POLED) o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2.26 GHz z układem graficznym Adreno 330, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 13-megapikselowy aparat główny, jak również akumulator o pojemności 3500 mAh.
źródło: YouTube
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Oppo Find X8 Mini będzie bardzo smukłym smartfonem, który do tego nie zrezygnuje z wielkiej…
Ulefone Armor 28 Ultra rozbił bank. Smartfon ma 16 GB RAM, MediaTeka Dimensity 9300+, 1…
Choć może się to wydawać niesłychane, Huawei dominuje na rynku smartfonów. Składane telefony w Chinach…
Samsung Galaxy M35 5G ma nową cenę w Polsce. Teraz najbardziej opłacalnego Samsunga kupisz u…
Świeżutki iPhone 17 Air jednak nie będzie taki, jak się spodziewaliśmy. Jego rozmiary mogą niestety…
Motorola Razr 60 przed premierą zdradza pierwsze detale specyfikacji technicznej. Tańsza składana Motorola przynosi dobre…