Dziś na europejskim rynku zadebiutował flagowy phablet chińskiej firmy Oppo – Oppo N1, mogący pochwalić się obrotowym modułem (206 stopni) kamery, a także 13-megapikselowym przetwornikiem CMOS od Sony z przysłoną F/2.0, wykorzystującym chip Owl oraz sześć soczewek. Oppo N1 w sklepie internetowym oppostyle, dostępny jest od 449 euro z darmową wysyłką (17 grudnia 2013 roku).
Oppo N1 pracujący pod kontrolą zmodyfikowanego systemu Google Android 4.2.2 Jelly Bean (Color OS), wyposażony w 16-gigabajtową pamięć wbudowaną na dane oraz multimedia (bez możliwości rozbudowy) wyceniony został na 449 euro, zaś model z pamięcią 32 GB kosztuje 479 euro. Na stanie magazynowym dostępny jest model z 16 GB w kolorze białym.
Oppo N1 wyposażony został w 5.9-calowy wyświetlacz IPS, na którym system Color prezentowany jest w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), co przekłada się na 373 piksele na cal. Moc obliczeniową oraz sprawną pracę zapewni 4-rdzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 600 o częstotliwości taktowania 1.7 GHz z układem graficznym Adreno 320, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM.
Ponadto na pokładzie znalazło się miejsce dla dotykowego tylnego panelu, akumulatora o pojemności 3.610 mAh, Bluetooth 4.0, karty sieciowej Wi-Fi 802.11 ac z Wi-Fi Direct i Wi-Fi Display, a także odbiornika GPS. Podzespoły zamknięto w obudowie o wymiarach 170.7 x 82.6 x 9 mm i wadze 213 gramów.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Tak wygląda cała seria Apple iPhone 17! Masz okazję sprawdzić design modeli iPhone 17, iPhone…
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…