>
Kategorie: Android Newsy Samsung Telefony

Zielony Samsung Galaxy Note Lite LTE zadebiutuje w marcu 2014?

Trzeba przyznać, że południowokoreański koncern Samsung posiada w swoim asortymencie sporo urządzeń w przeróżnych wariantach kolorystycznych, jednak o ile nie zawodzi mnie pamięć, na zielony kolor firma się jeszcze nie zdecydowała. Według najnowszych doniesień, za kilka miesięcy sytuacja ta może ulec zmianie, gdyż w sprzedaży powinien zadebiutować Samsung Galaxy Note Lite LTE (SM-N7505) właśnie we wspomnianym kolorze.

Zgodnie z informacją opublikowaną za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter przez serwis SamMobile, w dwunastym tygodniu 2014 roku, a więc w połowie marca, powinniśmy doczekać się Samsunga Galaxy Note Lite LTE (SM-N7505) w zielonej wersji kolorystycznej.

Na chwilę obecną nie została udostępniona specyfikacja techniczna, jednak podobno południowokoreański koncern testuje urządzenia z wyświetlaczem o przekątnej 5.49″ oraz 5.7″ i jeden z nich trafi do Note 3 Lite. W celu obniżenia ceny końcowej nasz dzisiejszy bohater (według plotek) zostanie wyposażony w 8-megapikselowy aparat główny, a matryca wyświetlacza zostanie wykonana w technologii LCD, a nie jak w przypadku Note 3 Super AMOLED.

źródło: SamMobile

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Oppo
  • Telefony

SD8Elite, 4x 50 MP, 6000 mAh i 16 GB RAM. To nie flagowiec, a cudeńko nastwione na fotografię

OPPO Find X8 Ultra może namieszać na rynku flagowców podobnie jak OPPO Find N5. Najmocniejszy…

21 lutego 2025
  • Newsy
  • Telefony

Takie telefony najchętniej kupuje Niemiec, Włoch, Francuz, Hiszpan i Anglik. Zaskoczony?

Sprzedaż smartfonów w Europie nareszcie idzie w górę. Przy okazji możemy zobaczyć, jakie telefony najchętniej…

21 lutego 2025
  • Promocje

Gdybym miał kupić smartwatch z WearOS, to tylko ten z genialną baterią. I tylko w tej promocji za 580 złotych

OnePlus Watch 2R za 580 złotych w promocji to najlepszy smartwatch z WearOS, jaki możesz…

21 lutego 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Vivo

Takich niedrogich średniaczków z 6500 mAh i AMOLED 120 Hz chciałbym więcej w Polsce

vivo powróciło do Polski, dlatego warto śledzić poczynania tego producenta. Jego najnowszy smartfon vivo V50…

21 lutego 2025
  • Gry i aplikacje
  • Newsy

YouTube Premium Lite to najbardziej bezużyteczna usługa od czasów paszportu Polsatu

YouTube Premium Lite jest dowodem na to, że cykl życia telewizji w internecie się zakończył.…

21 lutego 2025
  • Redmi
  • Telefony
  • Testy
  • Wiadomość dnia
  • Xiaomi

Czy nowy średniak Xiaomi to pogromca flagowców?! Test Redmi Note 14 Pro+ 5G bez ściem

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G łączy najnowsze technologie z flagowym wykonaniem. Smartfon Xiaomi posiada…

21 lutego 2025