CES 2014 odbywają się w Las Vegas w terminie 7-10 stycznia 2014 roku.
Dzięki blogom grupy techManiaK będziesz na bieżąco z nowościami CES 2014.
Huawei zeszły rok może zaliczyć do udanych, ale w tym według niektórych nie będzie już tak kolorowo. Tymi prognozami zdaje się nie przejmować sam zainteresowany, ponieważ plany chińskiej firmy są bardzo ambitne i zamierzają oni sprzedać w 2014 aż 80 milionów smartfonów.
Według analityków Huawei ma być jedną z chińskich firm, która sprzeda 50 milionów smartfonów, ale widać plany są dużo bardziej okazałe. Na konferencji Huawei w Las Vegas (CES) Colin Giles powiedział, że w ostatnim kwartale 2013 roku 95% smartfonów wychodzących z ich fabryk miało logo Huawei i przyczyniło to się do osiągnięcia sprzedaży na poziomie 17.5 milionów sztuk.
Plany chińskiej firmy są bardzo ambitne, ale ich ostatnie produkty są bardzo udane i mają wszystko, żeby odnieść sukces. Zarówno Huawei Ascend Mate 2 jak i Huawei Honor 3X to interesujące phablety, które powalczą również ceną. A nie można zapomnieć, że Chińczycy szykują się też do zaprezentowania swojego 8-rdzeniowego procesora, co na pewno jeszcze poprawi ich sytuację.
Źródło: engadget.com
CES 2014 odbywają się w Las Vegas w terminie 7-10 stycznia 2014 roku.
Dzięki blogom grupy techManiaK będziesz na bieżąco z nowościami CES 2014.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
OPPO Reno 13 Pro 5G i OPPO Reno 13 FS 5G to dwa zupełnie różne…
MediaTek Dimensity 9400e to nowy procesor dla zabójców flagowców. Jako pierwsze skorzystać mają z niego…
Sony Xperia 1 VII po dwóch rozczarowujących przeciekach nareszcie zdradza coś ciekawego. Nowy teleobiektyw i…
Casio Pro Trek PRW-6900TFS to jeden z tych zegarków, przez które nie chcę już smartwatcha.…
Samsung przygotował atrakcyjną promocję na Samsung Galaxy S24. W ramach najnowszej akcji kupujący mogą otrzymać…
Oppo Find X8 Ultra ostatecznie potwierdza design (i rozmiary) w przecieku z oficjalnymi grafikami producenta.…