Premiera HP Slate 6 Voice bez wątpienia zbliża się wielkimi krokami. Zaledwie tydzień temu dotarły do nas informacje dotyczące wizyty urządzenia w Bluetooth SIG. Dzisiaj natomiast do sieci trafiło pierwsze zdjęcie. Jest ono co prawda niskiej jakości, jednak daje nam wyobrażenie na temat wyglądu urządzenia.
Według wcześniejszych doniesień, HP Slate 6 Voice zostanie wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Marvell z rodziny PXA1088 oparty o architekturę ARM Cortex-A7 z maksymalną częstotliwością taktowania 1066 MHz, i z układem graficznym Vivante GC1000. Obraz natomiast prezentowany będzie na obszarze roboczym o rozdzielczości 1212 x 720 pikseli , co oznacza, że pełna rozdzielczość matrycy będzie wynosić 1280 x 720 pikseli (pozostałe 68 pikseli zarezerwowane jest dla przycisków ekranowych).
Co prawda to już koniec potwierdzonych informacji, jednak nomenklatura sugeruje nam, że przekątna wyświetlacza wynosić będzie sześć cali. Jeśli jesteście zainteresowani HP Slate 6 Voice, śledźcie uważnie nasz serwis, gdyż jak już wspomniałem, jego premiera powinna mieć miejsce w najbliższym czasie.
źródło: phonearena
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
W ostatecznym przecieku przed premierą Xiaomi 15 Ultra zdradził bonusy w przedsprzedaży. Wiemy też, jak…
Samsung Galaxy Z Flip7 choć częściowo został uratowany przez nowe przecieki o specyfikacji. Snapdragon zamiast…
Tani RTS łączący w sobie elementy RPG jest do kupienia obecnie w zdecydowanie niższej cenie…
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G to solidny wybór w średniej półce cenowej, oferujący ekran…
Samsung Galaxy S25 Edge pozuje na wideo obok składanego Samsunga Galaxy Z Fold 6 i…
Kapitalna gra detektywistyczna od Rockstara została objęta potężnym 77% rabatem. Nie dość, że przy jej…