Już w przyszłym tygodniu, w sieci Play pojawi się jedna z najgorętszych premier tego roku – HTC Desire! Rzecznik prasowy Play zamieścił na swoim blogu taką oto informację:
czasami wystarczy tylko jedno słowo
Desire
Zgodzicie się chyba, że więcej dodawać nie trzeba.
HTC Desire to jeden z najlepiej, o ile nie najlepiej wyposażony smartfon na rynku. Dotykowy ekran typu AMOLED o przekątnej 3,7-cala, procesor 1GHz oraz 576MB pamięci RAM mówią same z siebie. Zresztą, spójrzcie na poniższą specyfikację
Warto wspomnieć, iż system operacyjny Android w wersji 2.1 wspierany jest przez rewelacyjny interfejs HTC Sense. Telefon oferuje również wsparcie dla portali społecznościowych na bardzo wysokim poziomie. Aplikacja FriendStream sprawi, iż wszystkie dane oraz aktualizacje wprowadzane przez naszych znajomych, będą w jednym miejscu.
HTC Desire podobno jeszcze w tym miesiącu ma pojawić się w ofercie sieci Orange.
źródło: Play
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Tego RTS kupicie w jednym z popularnych sklepów internetowych w formie klucza. Age of Empires…
Specyfikacja iQOO Neo 10 Pro+ jest pełna perełek dla oszczędnego fana wypasionych smartfonów. Mówimy być…
Popularny hit survivalowy – The Long Dark, cieszące się wśród graczy dobrą opinią jest teraz…
Testowane przeze mnie Baseus AirGo to otwarte słuchawki z klipsem na ucho, stworzone dla aktywnych.…
Klienci Orange od jakiegoś czasu mogą otrzymywać wiadomości SMS dotyczące wygasającej umowy – z ich…
Fani gatunku RTS powinni niezwłocznie zapoznać się z ofertą obowiązującą w sklepie ENEBA. Iron Harvet…