System operacyjny BlackBerry OS 10.2.1 jest coraz bliżej. Użytkownicy już niedługo powinni mieć dostępną aktualizację, bowiem oprogramowanie zostało zauważone w niektórych krajach.
Na samym początku informacja o sofcie wypłynęła w Malezji. Według pracowników operatora, aktualizacja ma ruszyć w przyszłym tygodniu. Podobnie jest w Australii, gdzie potem został zauważony system BlackBerry OS 10.2.1. Już 29 stycznia 2014 roku klienci sieci komórkowej, którzy mają smartfony BlackBerry Z10, Q10 i Q5 będą mogli pobrać najnowszą wersję oprogramowania.
W tej chwili nie wiadomo, kiedy polscy użytkownicy będą mieli możliwość zainstalowania BlackBerry OS 10.2.1, ale myślę, że jest to kwestia miesiąca lub dwóch. W tym czasie producent, przy współpracy z operatorami, powinien dostosować soft do polskich realiów.
Warto odnotować, że wersja deweloperska BlackBerry OS 10.2.1 jest już dostępna.
źródło: news.softpedia.com/N4bb.com/bbnews.pl
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…
W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…
Wielki powrót vivo do Polski to już fakt! Producent zaprezentował aż cztery smartfony, a wśród…
W sieci pojawiała się pełna lista smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO z aktualizacją do HyperOS…
Jest cienki i wytrzymały, ma pojemną baterię oraz istnie flagowy element, a do tego jest…
Sony Xperia 1 VII przed premierą pojawiła się na zdjęciach na żywo. Fioletowy wariant to…