T-Mobile ma nową pozycję dla wszystkich fanów telefonów z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Model nazywa się myTouch 3G Slide i został wyprodukowany przez HTC.
Telefon posiada kilka ciekawych opcji, np. Faves Gallery. Skupia w sobie rozmowy, wiadomości, maile, aktualności z portali społecznościowych od maksymalnie 20 osób, z którymi mamy najczęstszy kontakt. Innym aplikacjami na które warto zwrócić uwagę są myModes oraz Genius Button. Druga z nich służy do obsługi telefonu za pomocą komend głosowych, my Modes natomiast pozwala na personalizację słuchawki.
T-Mobile myTouch 3G Slide obsługiwany jest przez system operacyjny Android 2.1 z interfejsem HTC Sense o nazwie Espresso. Posiada również dotykowy wyświetlacz HVGA 3.4-cala, pełną klawiaturę QWERTY, WiFi, GPS, Swype, aparat 5mpix oraz kartę pamięci o pojemności 8GB.
Smartfon będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i czerownym, już na początku czerwca. Jego cena nie jest jeszcze znana.
źródło: unwiredview, slashphone
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
W ostatecznym przecieku przed premierą Xiaomi 15 Ultra zdradził bonusy w przedsprzedaży. Wiemy też, jak…
Samsung Galaxy Z Flip7 choć częściowo został uratowany przez nowe przecieki o specyfikacji. Snapdragon zamiast…
Tani RTS łączący w sobie elementy RPG jest do kupienia obecnie w zdecydowanie niższej cenie…
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G to solidny wybór w średniej półce cenowej, oferujący ekran…
Samsung Galaxy S25 Edge pozuje na wideo obok składanego Samsunga Galaxy Z Fold 6 i…
Kapitalna gra detektywistyczna od Rockstara została objęta potężnym 77% rabatem. Nie dość, że przy jej…