Najwyraźniej Motorola nie potrafi, bądź też nie chce utrzymać produkcji modelu Shadow w tajemnicy. Zaledwie kilka dni po tym jak informowaliśmy o wycieku instrukcji obsługi telefonu, w sieci pojawia się jego pierwsze zdjęcie.
Ten egzemparz Motoroli Shadow został podobno znaleziony w siłowni firmy Verizon, gdzieś w Waszyngtonie. Znalazca twierdzi, że telefon został zablokowany krótko po tym jak trafił w jego ręce i zwrócony właścicielowi. Oczywiście jest to najprawdopodobniej akcja promocyjna ze strony Motoroli. Przecież nie pierwszy raz słyszymy o tym jak ktoś testujący prototyp telefonu dziwnym trafem gubi go w miejscu publicznym, a znalazca robi mu kilka zdjęć, które następnie wysyła do większych serwisów zajmujących się tematyką telefonii komórkowej.
Zgodnie ze znanymi do tej pory informacjami, następca Milestone ma posiadać dotykowy wyświetlacz WVGA o przekątnej 4.3 lub 4.1-cala,system operacyjny Android z interfejsem MotoBlur, aparat 8Mpix z możliwością nagrywania wideo w formacie HD oraz procesor o Snapdragon o częstotliwości 1GHz. Motorola Shadow zostanie najprawdopodobniej wypuszczona na rynek przez Verizon w okolicach czerwca / lipca.
źródło: unwiredview
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
iQOO Z10 (Z10x, Z10 Turbo i Z10 Turbo Pro) oraz vivo Y300 GT i Y300…
Google Pixel 9a to moim zdaniem najciekawszy telefon tego producenta od lat. Teraz jego atrakcyjność…
PKO BP bije na alarm, apelując do wszystkich klientów banku. Chodzi o e-maile dotyczące aktualizacji…
Komu tanie Xiaomi w polskiej promocji? POCO C75 w wersji 8/256 GB kosztuje teraz tylko…
Honor 400 i Honor 400 Pro zdradziły pierwsze istotne szczegóły na temat swojej specyfikacji. Mają…
Słuchawki w cenie poniżej 1000 zł to segment, w którym konkurencja jest naprawdę mocna. Mamy…