Na stronie internetowej GFXBench pojawił się najnowszy smartfon firmy Motorola – XT912A, który został wyposażony w podzespoły plasujące go obok flagowców najbardziej liczących się graczy na rynku mobilnym.
Po raz pierwszy na temat Motoroli XT912A mogliśmy przeczytać w połowie marca ubiegłego roku, jednak wtedy specyfikacja techniczna była znacznie mniej interesująca. Symbol ten przypisywano również Motoroli Moto X, jednak smartfon nigdy nie zadebiutował w tej formie.
Tegoroczna Motorola XT912A, według informacji zgromadzonych przez GFXBench, podczas testów pracowała pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.4.3 KitKat, który prezentowany był w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) na wyświetlaczu o przekątnej 5.2″. Moc obliczeniową dostarczała 4-rdzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2265 MHz (2.3 GHz) oraz 2-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM.
Specyfikacja techniczna obejmuje również: 12-megapikselowy przetwornik z diodą doświetlającą LED, kamerę dedykowaną wideo połączeniom o matrycy 2 Mpx, odbiornik GPS, WiFi, NFC, a także pojedynczy slot kart SIM.
źródło: GFXBench
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
HONOR Watch 5 Ultra oficjalnie zaprezentowany podczas MWC 2025. Nowy smartwatch producenta czaruje wyglądem i…
Chcesz kupić nowe słuchawki bezprzewodowe? Wybór na rynku jest ogromny, a rodzajów słuchawek wiele: dokanałowe,…
Motorola przedstawiła na MWC 2025 nowości dla ekosystemu Smart Connect. Te upłynnią pracę systemu, dzięki…
Świetne słuchawki TWS Bose QuietComfort Earbuds w promocji Amazon. Kultowy model doczekał się mocnej obniżki…
Zapraszam na test Nothing Phone (3a) Pro: najnowszego superśredniaka młodej, obiecującej i ambitnej marki. To…
Polska premiera Nothing Phone 3a i Phone 3a Pro już za nami. Sprawdźmy, czy w…