Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, na swoim blogu poinformował o tym, o czym Orange informuje za pomocą kampanii reklamowej. Klienci Play również mogą wymienić swojego smartfona po 12 miesiącach.
Biorąc pod uwagę tempo wprowadzania na rynek nowych modeli przez 24 miesiące sporo może się wydarzyć. Dlatego z przyjemnością informuję, że wróciliśmy do opcji przedłużenia umowy w PLAY już po 12 miesiącach i jest ona dla Was dostępna już od kilku tygodni.
– w taki sposób rzecznik Play poinformował o nowej możliwości.
Jak zaznaczył Gruszka, w ostatnim czasie miał opublikować wiadomość właśnie z taką informacją, ale zawsze coś mu wypadało. I to działanie konkurencji zmotywowała go do napisania postu na swoim blogu. Co ważne, wymiana smartfona po 12 miesiącach przysługuje nowym, jak i obecnym klientom Play. Jeśli już macie podpisaną umowę, to udajcie się na stronie internetową operatora albo do salonów sprzedaży, aby zdobyć więcej informacji. Bo ich Marcin Gruszka nie przekazał.
Najpierw w radio a potem w mailu przeczytałem, że wymiana telefonu po 12 miesiącach możliwa jest tylko u jednego operatora. No właśnie tylko to „tylko” jest nieco marketingowo przesadzone 😉
– dodał rzecznik.
Ja nadal na play.pl nie widzę żadnej konkretnej oferty, więc pracownicy Orange też mogli jej nie znaleźć.
źródło: blog Play
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Seria Samsung Galaxy Watch 8 zadebiutuje już za kilka miesięcy, a my już wiemy, czego…
Wygląda na to, że premiera Sony Xperia 1 VII to kwestia tygodni. Do sieci trafiły…
W sieci pojawiły się już pierwsze przecieki o Oppo Reno 14. Smartfon ma sporo do…
Lenovo i Motorola zapraszają do pierwszego w Polsce i drugiego w Europie showroomu obu marek.…
Jeżeli ktoś myśli, że Apple i Samsung zmienią coś w świecie składanych smartfonów, to gratuluje…
Samsung Galaxy Tab S10 FE i Tab S10 FE+ trafiły właśnie do sklepów w Polsce.…