Sieć komórkowa Orange na majówkę nie tylko przygotowała debiut dwóch multimedialnych smartfonów – HTC One M8 oraz LG G2 mini. A teraz posiadacze oferty na kartę mogą doładować swoje konto i otrzymać bonus.
Jeśli potrzebujecie zasilić komórkę polecam majówkową promocję, dzięki której dostaniecie ekstra 30 proc. kwoty doładowania na konto główne.
napisał Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange.
Co zrobić, aby go uzyskać? Należy w dniach między 1 i 3 maja doładować konto w kwocie 25, 40 lub 50 zł za pośrednictwem strony www.doladowania.orange.pl lub poprzez profil Orange Polska na Facebooku.
Bonus przyznawany jest w ciągu 24 godzin od doładowania i wynosi odpowiednio: 7,5, 12 lub 15 zł. Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy taryf Orange na kartę i mixa.
źródło: blog Orange
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
RedMagic 10 Air w zaskakującym tempie pojawił się w Europie. Najsmuklejszy telefon z nieskazitelnym ekranem…
Google Pixel 9a został już przetestowany przez naszą redakcję. Poza tym smartfon w końcu pojawił…
Nie tylko składane smartfony, ale także średniopółkowe. Motorola edge 60 (pro) oficjalnie pojawiają się w…
Kompaktowe smartfony wracają do łask. Już kolejny z nich przygotowuje się do premiery i będzie…
Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…
W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…