Na stronach AOSP zauważono plik, który jest wykazem wszystkich, nawet najdrobniejszych zmian i nowości, jakie Google najprawdopodobniej wdroży w Androidzie 4.4.3. I choć rzeczony plik szybko został usunięty, co poniektórym udało się wykonać jego kopię.
Android 4.4.3 nie będzie raczej obfitował w nowe funkcje – inżynierowie z Mountain View skupią się na optymalizacjach i poprawkach błędów, z którymi borykają się użytkownicy KitKata.
Z uwagi na obszerność changeloga Androida 4.4.3 (który, niestety, uwzględnia nie tylko nowości wersji 4.4.3, ale wszystkich wydań od 4.4 wzwyż) nie będę skupiać się na każdej poprawce i zmianie – wszystkich zainteresowanych odsyłam na Githuba, gdzie pojawiła się kopia usuniętego pliku źródłowego. Natomiast w wielkim skrócie, bazując zresztą na „odkryciach” innych użytkowników, na wyciekłej liście zmian nowości przeczytamy, że najwyraźniej poprawiono problem z szumami audio podczas rejestrowania wideo na Nexusie 5, poprawiono działanie Bluetooth, pojawią się zmiany w wyglądzie klawiatury telefonicznej oraz aplikacja Aparat dostanie drobne funkcje.
Premiera Androida 4.4.3 jest oczywiście nieznana, jednak mówi się, że aktualizacja zostanie udostępniona jeszcze przed konferencją I/O 2014, którą zaplanowano na 25 czerwca.
źródło: reddit
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Nothing, a raczej jego podmarka, czyli CMF, ogłosiło właśnie datę premiery czterech nowych urządzeń. Chodzi…
vivo X200s to odchudzona wersja flagowego Ultra, która paradoksalnie wydaje mi się znacznie ciekawsza. Znamy…
Samsung nareszcie udostępnia aktualizację One UI 7 bazującą na Androidzie 15 pierwszym użytkownikom. Jako pierwsi…
Od niemal dwóch lat OnePlus 11 jest moim prywatnym telefonem, a od 2 miesięcy korzystam…
vivo X200 Ultra przed premierą pojawił się na zdjęciach na żywo. Fotograficzna dominacja jest tu…
Do sieci trafiła cena Samsung Galaxy S25 Edge w Europie. I wiecie co Wam powiem?…