>
Kategorie: Acer Android Newsy Telefony

Acer Stream oraz Liquid E Ferrari na targach IFA 2010

Proponuję nie opuszczać jeszcze berlińskich targów IFA, gdyż mam Wam do zaprezentowania kilka ciekawych zdjęć. Nasz przedstawiciel obfotografował dwa rewelacyjne smartfony firmy AcerStream oraz bardzo piekielnie szybkiego Liquid E Ferrari Edition.

Model Stream to urządzenie z najwyższej półki. Oprócz świetnej specyfikacji, którą znajdziecie poniżej, może pochwalić się równie dobrym wykonaniem. Obudowę tworzą najwyższej jakości materiały, gwarantujące odporność na uszkodzenia i zadrapania. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1, który już wkrótce doczeka się aktualizacji do wersji 2.2.

  • ekran: 3.7-cala, WVGA typu AMOLED
  • procesor: 1GHz Snapdragon
  • pamięć RAM: 512MB
  • pamięć ROM: 512MB
  • system operacyjny: Android 2.1
  • interfejs: Acer Touch 3D
  • Wi-Fi 802.11 w standardach b/g/n
  • nawigacja: GPS
  • aparat: 5Mpix z nagrywaniem wideo HD (720p)
  • dźwięk: Dolby Mobile
  • port HDMI
  • odtwarzacz multimediów: Nemo
  • Bluetooth
  • akcelerometr
  • intergracja z najpopularniejszymi portalami społecznościowymi: Facebook, Twitter
  • pamięć wewnętrzna: 2GB
  • karty pamięci: microSD 8GB w zestawie (obsługa do 32GB)

Acer Stream już niedługo pojawi się na sklepowych półkach.

Moją pasją (oprócz nowych technologii) są również samochody, a szczególnie te z włoskimi korzeniami. Nie mogłem zatem odmówić sobie przyjemności pokazania Wam zdjęć najnowszego Acera  Liquid E Ferrari Edition.

Część z Was wie zapewne, że Acer jest jednym ze sponsorów teamu wyścigowego Scuderia Ferrari Marlboro. Owocem tej współpracy jest smartfon, który podobnie jak model Stream, działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.1.

Na pokładzie Liquid’a znalazł się ponadto dotykowy ekran WVGA o przekątnej 3,5-cala, procesor Qualcomm Snapdragon 8250 o taktowaniu zegara 768 MHz, 512MB pamięci RAM i tyle samo pamięci ROM, aparat 5Mpix, WiFi, Bluetooth, nawigacja GPS oraz mnóstwo dodatków włoskiego pochodzenia.

Smartfon już wkrótce powinien trafić  do sprzedaży.

IFA 2010 Berlin - oKiem maniaKa

Specjalnie dla Was, drodzy maniaKalni czytelnicy - wybieramy się na Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2010 do Berlina

Podsumowanie relacji - techManiaK na IFA 2010
Zapraszamy!

kuba

Najnowsze artykuły

  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

Co wiemy o składanym iPhonie? Oto pigułka wiedzy o specyfikacji, dacie premiery i horrendalnej cenie

Wygląda na to, że coraz pewniejszym jest premiera tego ciekawego urządzenia. Składany Apple iPhone Fold…

29 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Xiaomi

Xiaomi przygotowuje bombę. AMOLED 6,3″, flagowy Snapdragon i bateria minimum 6300 mAh

Do premiery "nowej generacji" flagowców, które będą wyposażone w nowego Snapdragona, pozostało jeszcze trochę czasu.…

29 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Xiaomi

Xiaomi notuje niebotyczny wzrost i staje się numerem 1. Jak tak dalej pójdzie, wszyscy będziemy kupować tylko ich telefony

Xiaomi jest nowym liderem chińskiego rynku smartfonów. Udało im się wyprzedzić Huawei i dzięki potężnemu…

29 kwietnia 2025
  • Longform
  • OnePlus
  • Telefony
  • Wiadomość dnia

Jaki telefon kupić: ex-flagowca czy średniaka? Znam tylko jedną dobrą odpowiedź!

OnePlus 11 dostał nową aktualizację. Ten podwójny ex-flagowiec będzie wspierany przez kolejne 3 lata, a…

29 kwietnia 2025
  • Newsy

6500 mAh, 5G i 5 lat prawdziwego spokoju za 560 złotych. Premiera tego smartfona zmienia zasady gry

iQOO Z10x debiutuje w cenie, która kpi sobie z całej konkurencji. Przy nim nawet CMF…

29 kwietnia 2025
  • Honor
  • Newsy
  • Telefony

Następca najważniejszego smartfona do zdjęć znów oczaruje aparatami? Zapowiedź flagowca HONOR 8 Magic Pro

HONOR Magic 8 Pro znów powalczy o tytuł najważniejszego smartfona do zdjęć na rynku. Jego…

29 kwietnia 2025