Po raz kolejny, drodzy maniaKalni czytelnicy - wybieramy się na Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2014 do Berlina
Podsumowanie relacji - techManiaK na IFA 2014.
Zapraszamy!
Tajwańczycy opublikowali teaser zapowiadający wprowadzenie nowego smartfonu. Według grafiki nadchodzące urządzenie będzie niezwykle szybkie – mowa o pierwszym smartfonie na świecie wykorzystującym moc drzemiącą w 8-rdzeniowym (64-bitowy) procesorze Snapdragon 615.
Ponadto na pierwszym plan wysuwa się liczba 820, która może odnosić się do modelu. Możliwe zatem, że podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie doczekamy się prezentacji HTC Desire 820. Drogą dedukcji dochodzimy do wniosku, iż smartfon o nomenklaturze HTC A11 (odpowiednio słabszy), będzie następcą HTC Desire 610 i na półkach sklepowych zadebiutuje jako HTC Desire 620. Oczywiście są, to tylko luźne przemyślania, a więc musimy zaczekać na więcej informacji.
źródło: weibo
Snapdragon 410 jest pierwszym zapowiedzianym przez amerykański koncern Qualcomm układem wykorzystującym 64-bitowe rdzenie. Niejednokrotnie przewijał się przez przeróżne bazy danych, co sugeruje, że premiera urządzeń zbliża się wielkimi krokami. Układ ma zostać wykorzystany między innymi w jednym z wariantów Galaxy Mega 2, Lenovo A805e, czy też Huawei G621. Tajwański koncern HTC chce jednak wynieść nadchodzący smartfon na wyższy poziom.
Tajwańczycy zapraszają na konferencję prasową, która odbędzie się czwartego września bieżącego roku w Berlinie. Start o ósmej rano, a co na niej zobaczymy?
Podobno prezentacji doczeka się pierwszy na świecie smartfon wykorzystujący 64-bitowy procesor Snapdragon 615. Snapdragon 615 wykorzystujący cztery rdzenie ARM Cortex-A53 o maksymalnej częstotliwości taktowania 1.7 GHz i cztery pomocnicze o taktowaniu 1.0 GHz (ARM Cortex-A53). Jednostka centralna posiada zintegrowany układ graficzny Adreno 405 oraz wsparcie dla szybkiej transmisji danych w standardzie LTE (cat.4) do 150 Mbps.
Takie rewelacje docierają do nas po oficjalnej zapowiedzi przez amerykański koncern Qualcomm, smartfonów wykorzystujących pierwszy na świecie 8-rdzeniowy (64-bitowy) procesor.
Oczywiście może zdarzyć się tak, że zamiast wspomnianej jednostki centralnej HTC zaprezentuje model wykorzystujący wspomniany na sam początku układ Snapdragon 410, a prezentowaną nowością będzie model o nazwie kodowej HTC A11, który dołączy do rodziny Desire.
źródło: androidauthority, weibo
Po raz kolejny, drodzy maniaKalni czytelnicy - wybieramy się na Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2014 do Berlina
Podsumowanie relacji - techManiaK na IFA 2014.
Zapraszamy!
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Czy Google Pixel Watch 3 wreszcie dorównuje konkurencji? Ulepszono design, baterię i fitness, ale czy…
Taniutki Hack and Slash skradnie całe twoje serce. Kusi on nie tylko ciekawą rozgrywką, ale…
OnePlus 13 Mini z baterią 6000 mAh to kpina w kierunku Apple. Kompaktowy flagowiec ma…
Samsung zaprasza do rywalizacji – startuje właśnie konkurs „Pary w RINGu”, a do wygrania są…
Operatorzy T-Mobile i Heyah w ofercie na kartę w najnowszej promocji podwajają gigabajty za doładowania.…
Xiaomi potwierdza globalną datę premiery flagowych smartfonów Xiaomi 15 i Xiaomi 15 Ultra. Zapisz tę…