Aparaty w telefonach komórkowych pomimo, że wciąż stają się coraz lepsze, nie dorównują nawet kompaktowym aparatom cyfrowym w jakości robionych zdjęć. Firma Altek postanowiła zmienić tą sytuację wprowadzając na rynek model Leo 3.5G.
Altec jest jednym z najlepszych producentów aparatów cyfrowych, więc w tej kwestii nie należy wątpić w ich profesjonalizm. Leo 3.5G ma zostać wyposażony w matrycę aż 14Mpix, pojemnościowy wyświetlacz WVGA o przekątnej 3.2-cala, WiFi, Bluetooth, GPS, akcelerometr, cyfrowy kompas oraz rozpoznawanie pisma ręcznego. Wszystko ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.1.
Biorąc pod uwagę fakt, że aparat będzie główną cechą przemawiającą za kupnem smartfona, zostanie on wyposażony w trzykrotny zoom optyczny, detekcję uśmiechu, mrugania, ksenonowy flash oraz auto-focus.
Niestety nie wiemy jeszcze nic o cenie, bądź też dacie premiery słuchawki, więc by przekonać się o jakości zdjęć robionych przez Altec Leo 3.5G musimy jeszcze trochę poczekać.
źródło: androidandme
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Kapitalna gra detektywistyczna od Rockstara została objęta potężnym 77% rabatem. Nie dość, że przy jej…
Klienci PKO BP zostali perfidnie wzięci na celownik. Niebezpieczeństwo nigdy do końca nie minie, można…
Nareszcie ogłoszono datę premiery serii Infinix NOTE 50. Następcy świetnych i tanich Infinix NOTE 40…
Specyfikacja Samsunga Galaxy A56, A36 i A26 5G została potwierdzona przed premierą. Znamy też konkretną…
Oppo Find X8 Mini będzie bardzo smukłym smartfonem, który do tego nie zrezygnuje z wielkiej…
Ulefone Armor 28 Ultra rozbił bank. Smartfon ma 16 GB RAM, MediaTeka Dimensity 9300+, 1…