HP położyło kres krążącym ostatnio po Internecie plotkom na temat nowej wersji systemu operacyjnego WebOS i następcy modelu Palm Pre, oficjalnie przedstawiając zarówno platformę, jak i smartfona.
Projektując Pre 2, HP i Palm zastosowali taktykę używaną przez Apple, tzn. wprowadzić takie zmiany w nowym modelu, by już na pierwszy rzut oka każdy widział w nim następcę swojego poprzednika. Dzięki temu, nowy Palm Pre 2 jest również w charakterystyczny sposób zakrzywiony, posiada wysuwaną klawiaturę QWERTY i wyświetlacz 3.1-cala, lecz jest nieco cieńszy niż starszy brat. Poza tym, na jego pokładzie znajdziemy procesor 1GHz, WiFi, GPS, Bluetooth, aparat 5Mpix oraz 16GB pamięci wewnętrznej.
Palm Pre 2 trafi do sprzedaży 22 października. Jego pierwsze egzemplarze będą sprzedawane w Paryżu, zaś jeśli chodzi o USA, to po smartfona należy kierować się do sieci Verizon.
Natomiast jeżeli chodzi o samą platformę WebOS 2, to posiada ona wsparcie dla Adobe Flash Player 10.1 Beta, funkcję Stack, HP Synergy, Quickoffice oraz nowy katalog aplikacji. Update do najnowszej wersji trafi na starsze słuchawki firmy w nadchodzących miesiącach.
źródło: unwiredview
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…
W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…
Wielki powrót vivo do Polski to już fakt! Producent zaprezentował aż cztery smartfony, a wśród…
W sieci pojawiała się pełna lista smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO z aktualizacją do HyperOS…
Jest cienki i wytrzymały, ma pojemną baterię oraz istnie flagowy element, a do tego jest…
Sony Xperia 1 VII przed premierą pojawiła się na zdjęciach na żywo. Fioletowy wariant to…