Firma LG jest już obecna na rynku inteligentnych zegarków, ale są to urządzenia pracujące z systemem operacyjnym Android – LG G Watch oraz LG G Watch R. Niedługo powinien do tej grupy dołączyć nowy sprzęt, ale z całkowicie inną platformą.
Początkowo informacje o pracach LG nad zegarkiem z systemem operacyjnym webOS można było traktować jako plotki. Jednak teraz sytuacja diametralnie się zmieniła. Producent udostępnił kilka informacji reklamowych, które potwierdzają prace LG nad smartwatchem z webOS. Dla mnie sporym zaskoczeniem jest wybór systemu operacyjnego. Platforma webOS nie należy do najpopularniejszy, ale to nie znaczy, że nie jest funkcjonalna. Przypomnijmy, że jest to w pełni otwarty projekt i każdy może do niego przystąpić, bez opłat.
Na razie nie ma żadnych konkretniejszych informacji dotyczących możliwości LG smartwatch z Web OS. Na to musimy jeszcze poczekać.
źródło: theverge.com
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Tego RTS kupicie w jednym z popularnych sklepów internetowych w formie klucza. Age of Empires…
Specyfikacja iQOO Neo 10 Pro+ jest pełna perełek dla oszczędnego fana wypasionych smartfonów. Mówimy być…
Popularny hit survivalowy – The Long Dark, cieszące się wśród graczy dobrą opinią jest teraz…
Testowane przeze mnie Baseus AirGo to otwarte słuchawki z klipsem na ucho, stworzone dla aktywnych.…
Klienci Orange od jakiegoś czasu mogą otrzymywać wiadomości SMS dotyczące wygasającej umowy – z ich…
Fani gatunku RTS powinni niezwłocznie zapoznać się z ofertą obowiązującą w sklepie ENEBA. Iron Harvet…