Spis treści
- Multimedia i aparat
- Internet, GPS i bateria
- Podsumowanie
Spis treści
Internet
Moduł 3G pozwoli cieszyć się łącznością HSDPA (do 7,2Mbps). Zabrakło jednak WiFi, przez co użytkownicy skazani są na korzystanie z pakietu danych. Przez Internet poprowadzi Was przeglądarka NetFront.
Od razu zaznaczę, że strony ładują się szybko. Charakter telefonu niesie ze sobą jednak pewne ograniczenia. Strony ładowane są bez grafiki i w bardzo uproszczonej postaci. Doskonale widać to na powyższym zdjęciu (strona www.komórkomaniak.pl). Poruszamy się po nich przy pomocy okrągłego przycisku nawigacyjnego. Ów element całkiem dobrze wywiązuje się z przypisanej mu funkcji.
Po wybraniu z menu elementu „Internet”, zostaniecie przeniesieni na stronę startową Sony Ericsson.
Jest ona fajnym i wygodnym rozwiązaniem. Nie zabraknie tu pola wyszukiwarki Google oraz pola gdzie wpisujemy adresy stron. Nieco niżej znajdują się skróty do rozrywki, gier, kanałów internetowych itd. Każdy z nich przenosi do strony Play Now.
Mapy
Dzięki A-GPS, w Sony Ericsson Zylo skorzystamy z Google Maps. Wszystko jest tutaj mocno ograniczone, szczególnie w porównaniu z tym, co oferują te same mapy w smartfonach. Nie zbrakło jednak określania lokalizacji, wyszukiwania adresów czy znajdujących się w pobliżu interesujących nas miejsc. Z widoku mapy możemy przełączyć się na widok satelitarny. Ładowanie map odbywa się całkiem sprawnie.
Bateria
Ogniwo w SE Zylo ma pojemność 900 mAh. Nie jest to mało, ale nie jest również ekstremalnie dużo. Niemniej jednak może zagwarantować kilka dni działania na jednym ładowaniu. Jeżeli będziecie dzwonić (1-1,5h dziennie), pisać SMS-y (10-20dziennie), słuchać muzyki czy radia (1-2h dziennie), telefon poprosi o naładowanie po 3-4 dobach. Czas ten zostanie znacznie skrócony jeżeli zaczniecie korzystać z Internetu czy oglądać filmy na YouTube.
Spis treści
- Multimedia i aparat
- Internet, GPS i bateria
- Podsumowanie
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.