Sony Ericsson wciąż ma nadzieję na miejsce w czołówce producentów high-endowych smartfonów. Niestety wbrew oczekiwaniom firmy Sony Ericsson Xperia X10 nie odniósł spodziewanego sukcesu, lecz być może sytuacja będzie wyglądać inaczej w przypadku jego następcy – Anzu.
Model X12 Anzu pojawił się już pewien czas temu na nieoficjalnych zdjęciach, jednak dopiero teraz poznaliśmy więcej szczegółów na temat słuchawki, a przede wszystkim jej specyfikacji. Na pokładzie nowości SE znajdzie się pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej aż 4.3-cala i rozdzielczości 854 x 480 pikseli, HDMI, bateria 1500mAh, aparat 8.1Mpix z możliwością nagrywania wideo w HD (720p) oraz procesor Qualcomm Snapdragon MSM7230 800MHz znany chociażby z HTC Desire Z.
Źródła nie zgadzają się co do kwestii platformy, jednak pomimo tego że egzemplarz, który trafił w ręce serwisu Mobile-Review działa pod kontrolą Androida 2.1 Eclair, w finalnej wersji słuchawka będzie najprawdopodobniej wykorzystywała Androida Gingerbread.
Miejmy nadzieję, że Sony Ericsson uczy się na błędach i przypuszczenia na temat systemu z zielonym robocikiem w logo okażą się prawdziwe zwłaszcza, że prawdopodobny termin, w którym X12 Anzu miałby trafić do sklepów to ostatnie tygodnie lata 2011 roku, a przy obecnym tempie rozwoju smartfonów, do tego czasu nikt już nie będzie zwracał uwagi na nowe modele z Androidem 2.1.
źródło: mobile-review, androidcommunity
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Powerbank Anker Zolo 10000 mAh 30W z wbudowanymi kablami USB-C i Lightning to kompaktowy i…
Przygodówka detektywistyczna – Nobody Wants to Die od polskiego producenta jest do kupienia tanio za…
Ponieważ OnePlus Pad 2 moim zdaniem jest najlepszym tabletem w swojej cenie, tej promocji nie…
Świetny RTS w settingu Sci-Fi – Grey Goo: Definitive Edition jest do kupienia w zaskakująco…
Trzy kultowe wręcz smartfony, kolejno od Samsunga, Google i OnePlusa, dotarły do kresu swoich możliwości…
vivo X200 Ultra to będzie prawdopodobnie najlepszy foto-smartfon na rynku, co potwierdza wyciek pełnej specyfikacji…