>
Kategorie: Android Newsy Samsung System Telefony

Android KitKat udostępniony dla Galaxy S4 mini

Większość użytkowników smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Google Android wyczekuje aktualizacji oprogramowania układowego do wersji 5.0 Lollipop. Są jednak tacy, których z pewnością ucieszy informacja, że czwarta generacja galaktycznej eski w wersji mini otrzymała właśnie w Polsce nową wersję oprogramowania. Spokojnie, nie jest to lizaczek.

Okazuje się, że Samsung Galaxy S4 mini, który ekipa gsmManiaKa testowała w lipcu ubiegłego roku otrzymał wreszcie aktualizację do Androida 4.4.2 KitKat. I teraz pytanie – śmiać się czy może płakać z powodu opieszałości południowokoreańskiego koncernu? Z punktu widzenia użytkownika informacja zacna, ale z punktu widzenia osoby postronnej to nieporozumienie, że Samsung zwlekał tyle miesięcy.

Oprogramowanie o numerze kompilacji I9195XXUCNK1 i wadze 540.34 MB zostało udostępnione za pośrednictwem bezprzewodowego kanału OTA (Over-The-Air), a zatem jedyne co musicie zrobić to pobrać i zainstalować. Gdy informacja o dostępności nie wyświetla się, należy wyszukać ją ręcznie.

Oczywiście informacja tyczy się wyłącznie modeli pochodzących z wolnej sprzedaży, gdyż posiadacze Galaxy S4 mini od operatora muszą jeszcze trochę poczekać.

źródło: galaktyczny

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • POCO
  • Telefony

Znamy datę premiery zabójcy flagowców od Xiaomi z baterią 7500 mAh i ekranem 6.83 cala

POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…

24 kwietnia 2025
  • Google
  • Gry i aplikacje
  • Newsy

Gmail znów robi to dobrze! Tej funkcji w Gmailu od dawna brakowało

Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…

24 kwietnia 2025
  • iQOO
  • Newsy
  • Telefony

6500 mAh za 550 złotych. Ta premiera taniego telefonu przesuwa granice opłacalności

iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…

24 kwietnia 2025
  • Casio
  • Newsy
  • Wearables

Nowy Casio za 160 złotych wygląda jak G-Shock i ma baterię na bite 10 lat pracy. Naprawdę wolisz taniego smartwatcha?

Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…

24 kwietnia 2025
  • Akcesoria
  • Baseus
  • Newsy

Premiera Baseus PicoGo to 3 nowe powerbanki oraz ładowarka dla podróżujących

Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…

23 kwietnia 2025
  • Motorola
  • Newsy
  • Telefony

Znam cenę 7-calowej Motoroli ze 165 Hz ekranem i zaskakująco dobrą baterią

Czy najlepszy składany telefon typu flip 2025 roku będzie też tym najdroższym? Okazuje się, że…

23 kwietnia 2025