W drugiej połowie października bieżącego roku, na łamach serwisu gsmManiaK pisałem na temat ASUSa X002 z wyświetlaczem o przekątnej 4.6” i 64-bitowym układem SoC od MediaTeka. Okazuje się, że rodzina ZenFone powiększy się również o model z 5-calowym ekranem, który również został oznaczony w GFXBench jako ASUS X002.
Najnowszy ASUS ZenFone został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej pięciu cali i rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Sercem smartfonu jest 4-rdzeniowy MediaTek MT6752 (64-bitowy) o częstotliwości taktowania 1.5 GHz z układem graficznym Mali-T760 oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane oraz aplikacje producent zarezerwował dla użytkownika 4 GB przy czym, najpewniej za pośrednictwem slotu kart microSD możliwa będzie jej rozbudowa.
Smartfon posiada również dwa aparaty – główny o matrycy 8 Mpx z diodą doświetlającą LED oraz frontowy 4.7 Mpx, za pośrednictwem którego możliwe jest wykonywanie połączeń wideo. Konfigurację ASUSa X002 dopełniają: karta sieciowa pracująca w standardzie N, Bluetooth, GPS z A-GPS, a także pojedynczy slot kart SIM. Całością zarządza Google Android w wersji 4.4.4 KitKat.
źródło: mtksj
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
vivo Pad 5 Pro kosztuje nieco ponad 1500 złotych, a oferuje flagowy procesor i może…
Premiera vivo Watch 5 już za nami. Smartwatch oferuje kapitalny czas pracy na baterii i…
Od dokładnie 10 lat jestem Redaktorem gsmManiaKa, co jest najdłuższym etapem mojej zawodowej kariery. W…
HMD Skyline 2 ma zadebiutować na początku III kwartału 2025 roku. Telefon będzie następcą jednego…
iQOO Z10 Turbo i Turbo Pro debiutują za tydzień. Oba telefony cechuje wielka bateria i…
Tego RPG kupicie teraz taniej w jednym z popularnych sklepów internetowych. The Surge to wymagająca…