Gionee przygotowuje się do prezentacji jednego z najlepszych na świecie smartfonów typu clamshell – Gionee W900, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, a to za sprawą chociażby wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości oraz 64-bitowej jednostki centralnej.
Sercem Gionee W900 będzie MediaTek MT6732, który składa się z czterech 64-bitowych rdzeni opartych o architekturę ARM Cortex-A53, o częstotliwości taktowania na poziomie 1.5 GHz. Za grafikę odpowiedzialny będzie natomiast chip graficzny dostarczony przez ARM – Mali-T760. Oczywiście nie zabraknie na wyposażeniu modemu 4G LTE (cat.4) zapewniającego transmisję danych z maksymalną prędkością do 150 Mbps. Tyle w kwestii zaimplementowanego układu SoC.
Obraz prezentowany ma być w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), na dwóch wyświetlaczach AMOLED o przekątnej czterech cali (każdy). Magazyn danych stanowić będzie pamięć wbudowana o wielkości 16 GB, którą w dowolnym momencie rozszerzyć będzie można o dodatkowe 128 GB poprzez wykorzystanie czytnika kart microSD. Układ SoC wspierany będzie przez 2-gigabajtową pamięć operacyjną RAM.
Pozostała specyfikacja Gionee W900 ma obejmować: 13-megapikselowy aparat główny występujący w towarzystwie diody doświetlającej LED, kamerę dedykowaną wideo połączeniom o matrycy pięciu megapikseli, a także akumulator o pojemności 2050 mAh. Nad wszystkim kontrolę sprawować będzie system Google Android w wersji 4.4 KitKat.
źródło: cnmo
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Google Pixel 9a to moim zdaniem najciekawszy telefon tego producenta od lat. Teraz jego atrakcyjność…
PKO BP bije na alarm, apelując do wszystkich klientów banku. Chodzi o e-maile dotyczące aktualizacji…
Komu tanie Xiaomi w polskiej promocji? POCO C75 w wersji 8/256 GB kosztuje teraz tylko…
Honor 400 i Honor 400 Pro zdradziły pierwsze istotne szczegóły na temat swojej specyfikacji. Mają…
Słuchawki w cenie poniżej 1000 zł to segment, w którym konkurencja jest naprawdę mocna. Mamy…
Zeblaze Stratos 3 Pro to tani smartwatch z designem rodem z G-Shocka, wyposażony w GPS…