>
Kategorie: Android Newsy Samsung Telefony

Samsung S5830 – Samsung Galaxy S Mini?

Serwis SamFirmware opublikował zdjęcia i dane techniczne smartphona Samsung S5830, który najprawdopodobniej jest kompaktową wersją modelu Galaxy S. Przypuszcza się, iż prezentacja urządzenia będzie miała miejsce podczas wystawy Mobile World Congress w Barcelonie, która wystartuje już za miesiąc.

Producent wyposażył Samsunga S5830 (Galaxy S Mini ?) m.in. w aparat 5 Mpix ze wsparciem lampy błyskowej LED i możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 720p (HD), moduły Wi-Fi i Bluetooth. Użytkownik może także liczyć na wejście 3,5 mm, czytnik kart pamięci microSD, port microUSB.

Co do procesora i wyświetlacza, to serwis nie podaje informacji na ich temat. Niektóre źródła donoszą jednak, że należy się spodziewać procesora Qualcomm MSM7227 (600 MHz) i 3,5-calowego ekranu o rozdzielczości 480×320 pikseli. Słuchawka najprawdopodobniej współpracuje z systemem operacyjnym Android 2.2, ale pewnie do dnia premiery sprzęt przejdzie na nowszą platformę.

Nie wiadomo niestety skąd redaktorzy z SamFirmware wzięli nowego Samsunga, pewne jest natomiast, że może on wywołać na rynku spore zamieszanie. Sukces odniesiony przez Galaxy S pewnie rozpalił nadzieje południowokoreańskich twórców, którzy liczą na powtórkę tego scenariusza. Czy Samsung S5830 ma szansę stać się hitem na miarę swego większego poprzednika ?

Źródło: samfirmware

Maciej Sikorski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Oppo
  • Telefony

IP69, wielkie baterie i „o 300% mocniejsze anteny”. Nie zdziwię się, jeżeli te ładne smartfony okażą się hitem w Polsce

Już 20 marca odbędzie się premiera Oppo F29 i Oppo F29 Pro. Te smartfony cechują…

13 marca 2025
  • Newsy
  • POCO
  • Telefony

Ceny POCO F7 Pro i POCO F7 Ultra w Europie. W Polsce ustawią się po nie kolejki, w promocjach zmiotą w planszy

Poznaliśmy ceny POCO F7 Pro i POCO F7 Ultra w Europie. Są nieco wyższe i…

13 marca 2025
  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

Dostałem drugi powód, by ekscytować się iPhonem 17 Pro Max. Pierwszym była bateria, teraz mam kolejny

Choć raczej nie wyobrażam sobie już porzucenia Androida, iPhone 17 Pro Max coraz mocniej działa…

13 marca 2025
  • Akcesoria
  • Pozostali
  • Testy
  • Wiadomość dnia

Recenzja Anker Prime Charger 200W. Szybkie ładowanie w dobrej cenie!

W dzisiejszym świecie, w którym liczba urządzeń elektronicznych rośnie z dnia na dzień, odpowiednia ładowarka…

13 marca 2025
  • Promocje

Właśnie za takie fajerwerki kocham Epic Games. Nie jeden, a dwa prezenty do odebrania za darmo!

Rozdawnictwo od Epic Games raczej nigdy się nie skończy. Tym razem platforma postanowiła podarować graczom…

13 marca 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Samsung Galaxy Z Fold7 nareszcie ma solidny aparat. Nie można było tak od razu?

Samsung Galaxy Z Fold7 dostosuje się do standardów rynku i postawi na lepszy aparat. Fotograficznie…

13 marca 2025